2017. 01. 24. kedd - Timót -6°C | -2°C Még több cikk.

Nyolcgólos döntetlen a Werder Bremen-VFB Stuttgart meccsen

Rendkívülien izgalmas találkozón végül megosztozott a pontokon a Werder Bremen és a VFB Stuttgart együttesei.
Rendkívülien izgalmas találkozón végül megosztozott a pontokon a Werder Bremen és a VFB Stuttgart együttesei. A gólgyártás már a harmadik percben elkezdődött, és már a szünetig 5 gólt szereztek a játékosok. A rendkívülien agresszívan kezdő Stuttgart, amelyben Szabics Imre eleinte csak a cserepadon foglalt helyet az első percekben lejátszotta a pályáról a listavezetőt. A másik oldalon Lisztes Krisztián a kezdőtizenegyben kapott helyet. Az egyenlítő gól meghozta a a brémaiaik önbizalmát, és onnantól kezdve egy rendkívülien látványos és gólgazdag mérkőzésnek lehettek tanúi a nézők.

Bundesliga, 26. forduló:
VFB Stuttgart - Werder Bremen 4-4 (2-3)
Gól. Bordon (3., 24., 50.), Streller (69.), illetve Klasnic (12., 35.), Ailton (43., 70.)
Kiállítva: Schulz (80. - Bremen)

Hamburger SV - Kaiserslautern 3-2 (1-0)
Gól: Rahn (30., 70.), Romeo (46.), illetve Klose (53.), Hristov (79.)

Tizenhárom percig jól ment

Röhnisch Foton Sopron DKSK 55 59 (9–9, 22–19, 11–20, 13–11) Sopron,… Tovább olvasom