Kisalföld logö

2017. 03. 23. csütörtök - Emőke 5°C | 19°C Még több cikk.

Nyolcból öt csapat továbbment

Hétvégén rendezték a Magyar Kupa 2012/2013-as küzdelmeinek első fordulóját.
A sorozatban nyolc megyei csapat volt érdekelt, közülük öt továbblépett.

Eredmények:

Tatabánya–Gyirmót 1–2
Gönyű–Kecskéd 0–4
Győrszemere–FC Ajka 0–2
Csorna–Répcelak 3–1
Jánosháza–Lipót 3–2
Babót–Rábapaty 1–0
Uraiújfalu–SVSE-GYSEV-Goldschmidt 0–9
Nagyesztergár–Petőháza 0–1

A megyei csapatok közül továbbjutott: Gyirmót, SVSE, Csorna, Petőháza, Babót.

Ugyancsak hétvégén játszották a megyei Magyar Kupa területi selejtezőjének első fordulóját. A Dunasziget–Püski mérkőzést szerdán 18 órakor rendezik Püskin, míg a Dunaszentpál–
Győrzámoly találkozó elmaradt.

Eredmények:

Mecsér–Győrújfalu 0–8
Bakonyszentlászló–DAC 1912 1–8
Egyházasfalu-Kapuvár 0–2
Gyarmat–Nyúl 0–6
Kóny–Hédervár 1–4
Kópháza–Osli 0–8
Pázmándfalu–Abda 1–3
Répcementi–Fertőszentmiklós 5–0
Rajka II–Újrónafő 1–1 büntetőkkel 4–2
Abda II–Börcs 3–1
Acsalag–Téti Sokoró 0–16
Agyagosszergény–Fertőendréd 0–2
Ásványráró–Dunaszeg 2–1
Bakonyszentkirály-Pannonhalma 0–6
Balf–Ágfalva 1–3
Bezi–MTE 1904 II 2–8
Bodonhely–Töltéstava 1–1
büntetőkkel 4–3
Bőny–Győrszentiván 0-11
Csapod–Szany 2–5
Csikvánd–Rábaszentandrás 4–2
DAC 1912 II–Nádorváros 2–4
Darnózseli–Bezenye 2–4
Halászi–Dunakiliti II 2-2 büntetőkkel 4-2
Écs–Győrújbarát 2–10
Farád–Ménfőcsanak 0–8
Fertőd–Mihályi 4–4
büntetőkkel 4–2
Fertőrákos–Nagycenk 2–3
Fertőszéplak–Bősárkány 0–13
Gyömöre–Felpéc 1–0
Győrasszonyfa–Táp 1–2
Győrság–Pér 1–2
Győrladamér–Károlyháza 1–5
Győrszent-iván II–Mezőörs 2–4
Harka–Veszkény 3–4
Jobaháza–Győrsövényház 0–2
Kimle–Dunakiliti 1–1 büntetőkkel 5–3
Kisfalud–Bágyogszovát 2–2 büntetőkkel 5–3
Levél-Hegyeshalom 4–0
Lövő–Beled 2–3
Magyarkeresztúr–Iván 1–2
Markotabödöge–Enese 2–3
Mindszentpuszta–Bácsa 1–1 büntetőkkel 2–4
MITE–Máriakálnok 0–2
Mosonszentmiklós–Jánossomorja 2–2 büntetőkkel 3–1
Mosonudvar–Mosonszolnok 1–4
Nagyszentjános–Bajcs 3–7
Rábapatona–Nyalka 6–3
Rábapordány–Öttevény 1–2
Pereszteg–Vitnyéd 0–2
Rábacsanak–Rábatamási 2–6
Rábacsécsény–Kajárpéc 0–6
Rábaszentmihály–Mosonszentmiklós II 6–4
Répcevis–Sopronkövesd 1–1 büntetőkkel 2–3
Sarród–Egyed 1–6
SFAC–Hegykő 0–2
Szárföld–Újkér 2–3
Szerecseny–Veszprémvarsány 3–0
Szil–Koroncó 0–7
Szilsárkány-Pásztori–Ikrény 1–5
Tényő–Sokorópátka 3–4
Und–Rábakecöl 1–5
Vág–Barbacs 0–1
Vámosszabadi–Rajka 0–12
Várbalog–Lébény 1–5
Zsira–Sopronhorpács 0–3
Himod–Nagylózs 2–2 büntetőkkel 4–3
Kövessen minket, kommentelje híreinket a Kisalfold.hu Facebook oldalán!

hirdetés

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

Pars, Richards-Ross és Christian Taylor is itt lesz a Gyulai István emlékversenyen

Pars Krisztián és Sanya Richards-Ross mellett a londoni játékokon hármasugrásban aranyérmes… Tovább olvasom