Kisalföld logö

2017. 12. 18. hétfő - Auguszta -3°C | 3°C Még több cikk.

Nyolcat vágott a Petőháza a sereghajtónak

Nem minden pályán lehetett játszani a hétvégén a megyei bajnokságokban. Íme az eredmények.
Megyei I. o.
Összefoglalók, edzői nyilatkozatok itt >>
Koroncó - Rajka - elmaradt
Kapuvár - Hédervár 2-1
Petőháza - Töltéstava 8-0
Beled - Ménfőcsanak 0-2
Tét - Győrszemere 1-7
Öttevény - Lébény 2-2
Jánossomorja - Gönyű 2-2
Lipót - Fertőszentmiklós 2-1

Megyei I. o. U19
Kapuvár - Hédervár 0-3
Öttevény - Lébény 1-0
Beled - Ménfőcsanak 1-9
Lipót - Fertőszentmiklós 2-0


Megyei II. o.
Győri csoport
Eredmények, góllövők itt >>

Pannonhalma - Győrújfalu elmaradt
Kóny - Kajárpéc 3-1
Abda - DAC 1912 1-1
Győrszentiván - Bácsa 3-2
Győrújbarát - Nyúl 0-1
Felpéc - Rábapordány 3-2
Egyed - Táp elmaradt
Pér - Bajcs 2-1

Győri csoport U19
Győrszentiván - Bácsa 1-1
Felpéc - Rábapordány 1-1
Pér - Bajcs 2-3

Mosonmagyaróvári csoport
Enese - Hegyeshalom elmaradt
Máriakálnok - Mosonszolnok 1-1
Győrsövényház - Károlyháza 0-0
Kunsziget - Püski 1-5
Győrzámoly - Dunaszeg 5-3
Bősárkány - Mosonszentmiklós 4-1
Barbacs - Börcs elmaradt
Bezenye - Dunakiliti 7-0

Mosonmagyaróvári csoport U19
Máriakálnok - Mosonszolnok 1-3
Győrsövényház - Károlyháza 2-1
Kunsziget - Püski 2-1


Soproni csoport
Nagycenk - Babót 1-2
Répcementi - Iván 3-2
Hegykő - Osli 4-0
Szany - Rábaszentandrás 2-4
Rábakecöl - Vitnyéd 1-4
Lövő - Egyházasfalu 0-1
Veszkény - Mihályi 3-0
Fertőendréd - Ágfalva 2-0

Soproni csoport U19
Szany - Rábaszentandrás 1-3
Répcementi - Iván 5-0
Veszkény - Mihályi 0-3
Hegykő - Osli 3-1
Nagycenk - Babót 4-4
Lövő - Egyházasfalu 1-1

Megyei III. osztály
A csoport
Écs - Szerecseny elmaradt
Győrasszonyfa - Győrság elmaradt
Mindszentpuszta - Veszprémvarsány elmaradt
Nyalka - Bakonyszentkirály elmaradt
Csikvánd - Sokorópátka 2-2
Pázmándfalu - Bakonyszentlászló elmaradt
Gyömöre - Mezőörs 1-4
Tényő - Gyarmat 1-3

A csoport U19
Tényő - Gyarmat 3-3

C csoport
Mecsér - Halászi elmaradt
Bezi - Kimle elmaradt
Nádorváros - Újrónafő 1-2
Ásványráró - Bőny elmaradt
Levél - Várbalog 2-1
Rábaszentmihály - Rábapatona 3-5
Acsalag - Rábacsécsény 1-5
Darnózseli - MITE 1-0

C csoport U19
Darnózseli - MITE 6-0
Levél - Várbalog 4-0

D csoport
Magyarkeresztúr - Rábacsanak 1-1
Markotabödöge - Farád 2-2
Rábatamási - Szil 3-0
Kisfalud - Himod 2-1
Jobaháza - Vág 2-2
Csapod - Agyagosszergény 0-3
Szárföld - Bodonhely 3-1
Bágyogszovát - Szilsárkány-Pásztori 5-0

D csoport U19
Markotabödöge - Farád 1-5
Rábatamási - Szil 3-0
Kisfalud - Himod 1-0
Bágyogszovát - Szilsárkány-Pásztori 2-3

E csoport
SFAC - Harka 3-10
Fertőd - Balf 3-4
Pereszteg - Undi 2-2
Sopronkövesd - Nagylózs 0-1
Zsira - Répcevis 1-3
Fertőszéplak - Fertőrákos 1-2
Sopronhorpács - Újkér 0-1
Kópháza - Sarród 2-1

E csoport U19
Fertőd - Balf 1-4

hirdetés

Kövessen minket, kommentelje híreinket a Kisalfold.hu Facebook oldalán!

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

Egygólos előnyt szerzett a Szeged

Egygólos (26-25) előnyt szerzett a Pick Szeged a sorozatban eddig százszázalékos lengyel Kielce… Tovább olvasom