2017. 11. 22. szerda - Cecília 4°C | 11°C Még több cikk.

Női kosárlabda NB I - Zalaegerszegen sem botlott a Sopron

A Sopron vasárnap a ZTE vendégeként is nyert, így továbbra is veretlenül vezeti a tabellát a női kosárlabda NB I-ben.

Eredmények:
ZTE NKK - Uniqa-Euroleasing Sopron 60-85 (19-21, 10-24, 18-22, 13-18)

A legjobb dobók: Szalay 15, Vida 11, Gensler 11, illetve Fegyverneky 19, Johnson 15, Milovanovic 15

Kiegyenlitett első percek után a negyed második felében Fegyverneky és Zsovár révén egy 7–0-ás rohammal megugrott az éllovas. A negyed hajrájában Szalay vezetésével egy 9–2-es szakaszt bemutatva beérte a Sopront a ZTE, ám az utolsó szó Cserny révén a vendégeké volt.

A második negyedet nagyon megnyomta a kupagyőztes. Gyorsan szereztek kilenc pontot a vendégek, akik a félidő végéig közel 20 pontosra növelték előnyüket.

A második félidőben tartotta 15–20 pont közötti előnyét a Sopron, mely a vártnál jóval biztosabban nyert ott, ahol korábban a bajnok Győr is elvérzett.

Székely Norbert: – Koncentrált játékot nyújtottunk. Döntő volt, hogy jól szedtük a lepattanókat, és megfelelően reagáltunk a változtatásokra.

Lékó ismét remizett Wijk aan Zeeben

Lékó Péter döntetlent játszott a vasárnapi második fordulóban a hollandiai Wijk aan Zeeben zajló… Tovább olvasom