2018. 01. 20. szombat - Fábián, Sebestyén -4°C | 6°C Még több cikk.

Női kosárlabda NB I - Magabiztos Sopron

A legutóbb bajnoki ezüstérmes Sopron idegenben is magabiztosan, 10 pontos különbséggel nyert a Miskolc ellen a női kosárlabda NB I szerdai játéknapján.
Work Force DKSK-Miskolc - Uniqa-Euroleasing Sopron 65-75 (16-32, 25-19, 8-11, 16-13)

legjobb dobók: Raven 20, illetve Shenise 29

Jól kezdett a vendégcsapat (4. perc: 2–10), s a különbség tovább nőtt: a negyed végén még tovább tudta fokozni teljesítményét a Sopron. A DKSK azonban nem adta fel, Raven vezérletével igyekezett visszajönni a mérkőzésbe, a 14. percre öt pontra fogyatkozott a kupagyőztes előnye (29–34). Székely Norbert időkérését követően a nagyszünetre ismét tíz pont fölé nőtt a különbség.

A szünet utáni játék kiegyenlített erők küzdelmét hozta. Magabiztosan tartotta 8–10 pont körüli előnyét az Uniqa-Euroleasing Sopron. A záró tíz percben Johnson brillírozott, az amerikai játékos a 35. percben már a 25. pontjánál járt. Az utolsó másfél percet miskolci időkérés vezette fel, de fordulat már nem következett be, a bajnokságban öt mérkőzés után is veretlen   soproniak értékes győzelmet arattak.

Székely Norbert: – A második negyed első három percét leszámítva végig kézben tartottuk a mérkőzést. Mindenkinek izzasztó lesz Miskolcon.

Liga Kupa: Gyirmót FC - Győri ETO FC 2-2

A Győri ETO FC először vesztett pontot idén a Liga Kupa kűzdelmeiben. Tovább olvasom