2017. 06. 28. szerda - Levente, Irén 22°C | 33°C Még több cikk.

Női kézilabda NB I - Hétgólos győri siker

A címvédő Győri Audi ETO KC hétgólos győzelmet aratott a Fehérvár KC vendégeként a női kézilabda NB I szombati játéknapján.

Fehérvár KC-Győri Audi ETO KC 26-33 (15-11)

Győzött az Audi ETO - 26-33
Második félidő - 20. perc: 19-29
Második félidő - 12. perc: 18-23
Félidőben: Fehérvár-Audi ETO 15-11
Első félidő - 23. perc: 9-9.
Első félidő: Heidi Löke lőtte az első gólt a mérkőzésen

A címvédő Győri Audi ETO KC hétgólos győzelmet aratott a Fehérvár KC vendégeként. Az első gólt ugyan az ETO szerezte, de a nyitott védekezésre hamar megtalálta a Fehérvár a kulcsot, így átvette a vezetést. A félidő második részében ugyan kiegyenített a csapat, de újra átadta az előnyt, és a félidő végére négygólos hátrányba került a csapat. Eredmény: 15-11.

A szünetben valószínűleg határozott utasítások hangzottak el az öltözőben, mert egy egészen másik ETO lépett pályára. Öt percen belül nemcsak kiegyenlített, hanem a vezetést is átvette, és a huszadik percre már tízet számolt rá az ellenfélre a zöld-fehér szurkolótábor: 19-29. A mérkőzés végére ismét kicsit kiengedett az Audi ETO, így hétgólos győzelemmel zárt.

ETO góllövők: Amorim, Hornyák D., Löke: 5, Szepesi 4, Orbán, Korsós, Hornyák Á. 3, Görbicz, Kovacsics 2, Soós 1.