2017. 12. 15. péntek - Valér 2°C | 8°C Még több cikk.

Női kézilabda NB I - Hatgólos győri győzelem Siófokon

A Győr továbbra is százszázalékos a női kézilabda NB I-ben.
A címvédő és BL-győztes Győr hat góllal nyert Siófokon szombaton, így továbbra is százszázalékos a női kézilabda NB I-ben.

Siófok-Galérius Fürdő - Győri Audi ETO KC 23-29 (12-15)

Siófok, Női kézilabda NB1, 4. forduló

Siófok KC-Galerius Fürdő: Pastrovics, Kumpel (kapusok) – Schneider, Buzsáki, Piedade, Wörz, Szabadfi, Szekerczés, Szalai, Orbán, Fauszt, Deáki, Németh, Such, Erdősi, Termány. Vezetőedző: Golovin Vladimir

Győri Audi ETO KC: Herr, Grubisic – Löke, Sen, Müller, Korsós, Görbicz, Kovacsics, Aguilar, Amorim, Planéta, Orbán, Szepesi, Milanovic Litre, Bognár-Bódi. Vezetőedző: Ambros Martin

A hazaiak kezdtek jobban (3. perc: 2–1), de aztán egy 3–0-ás rohammal fordítottak a zöld-fehérek. A félidő közepén ismét a Siófoknál volt az előny (7–6), a szünet előtt viszont már négy volt a vendégeknek (11–15). A fordulás után sem tudott jelentősebb előnyre szert tenni a címvédő Audi-ETO, de azért biztosan őrizte három-négy gólos vezetését, a meccs végére pedig kialakult az addigi legnagyobb különbség.

A meccsen bokasérülést szenvedett Heidi Löke. A röntgenvizsgálatok törést nem mutattak ki, de dr. Szálasy László csapatorvos a hétre pihenőt rendelt el a beállósnak.

Ambros Martín: – Tudtuk, hogy a Siófok nagyon jó állapotban van. A mérkőzés kritikus pillanataiban jobban játszottunk, ennek köszönhetjük a győzelmet.

KO-győzelmet aratott a Real Madrid

Kiütéses vereséget mért a Real Madrid a házigazda Deportivo La Corunára a spanyol… Tovább olvasom