2017. 10. 18. szerda - Lukács 12°C | 22°C Még több cikk.

Női kézilabda NB I - Az Audi ETO 15 góllal nyert az MTK ellen

A címvédő Győr 15 góllal verte a házigazda MTK-t a női kézilabda NB I szombati játéknapján.
MTK-Audi ETO 25-40 (9-21)
Budapest, NB I-es női mérkőzés, 400 néző. V.: Altmár, Horváth M.

MTK: Terényi – Slakta 2, Karnik 5/3, Kovács G. 3, Gorilszka 3, TÓTH E. 5, Szádvári. Cs.: HLOGYIK (kapus), Mód 1, Dakos, SALLAI 4, Valovics 1, Blazsek 1. Edző: Golovin Vlagyimir.

Audi-ETO: KISS É. – Bódi 3, Mörk 5, BROCH 9, AMORIM 6, OFTEDAL 5, Görbicz 1/1. Cs.: Grimsbö (kapus), Groot 1, Tomori 2, HANSEN 6, Varga E., Knedliková 1, Fodor 1. Edző: Ambros Martín.

Hétméteresek: 5/3, ill. 1/1. Kiállítások: 4, ill. 2 perc.

A győriek gyakorlatilag bő negyedóra alatt eldöntötték a mérkőzést (17. perc: 2–13), innentől kezdve már több variációt is kipróbálhattak a zöld-fehérek, akiknél visszatért a csapatba Nycke Groot és Kari Aalvik Grimsbö.
Golovin Vlagyimir: – Nehezen alkalmazkodtunk a nagy iramhoz, azonban a második félidei támadójátékunkkal és óriási lelkesedésünkkel elégedett vagyok.

Ambros Martín: – Érdekes mérkőzés volt, két hete léptünk legutóbb pályára bajnokin, közben jöttek a betegségek a csapatban. Jó iramban játszottunk, elégedett vagyok vele, főleg az első félidővel. Jól látszik, hogy az elején tartunk, és látjuk, hogy min kell még dolgozni.

Davis Kupa - Győzelem párosban, a feljutás küszöbén a magyar csapat - fotók

Fucsovics Márton és Balázs Attila három szettben legyőzte Danyiil Medvegyevet és Konsztantyin… Tovább olvasom