Kiss véd. A győri akciót Görbicz gólja zárja. 2-0

Lépéshibák. Előbb a siófoki, aztán a győri támadás közben.

Siófoki gól. Aztán egy győri találat jön, marad a kétgólos különbség. 3-1

Támadóhibák után Görbicz töri meg a gólcsendet egy lerohanás végén. 4-1

Amorim. 5-1. Időt kér Lars Rasmussen, a Siófok edzője.

8. perc

Siófoki lépéshiba után ismét lerohanásos gólt szerez az ETO, ezúttal Bódi. 6-1.

9. perc

Damjanovic lövi a második siófoki gólt. Aztán Bódi veszi be ismét a vendégek kapuját. 7-2

10. perc

Büntetőből jön a harmadik siófoki találat. Aztán Bódi talál a hálóba. 8-3

11. perc

Siófoki gól: 10-4.

12. perc

Damjanovic megint eredményes. 8-5

13. perc

Mörk talpról bitang nagy gólt lő. 9-5. A túloldalon Perianu csak a kapufát találja el.

15. perc

Groot góljával válaszol az ETO az újabb siófoki gólra. 10-6

16. perc

Janjusevic harmadik gólját szerzi. 10-7

17. perc

Görbicz büntetőből eredményes ezúttal. 11-7

18. perc

Két gyors győri gól, utóbbit Knedliková szerzi: 13-7

20. perc

A Siófok ismét a kapufát találja el, de Althaus is a keretet veszi be a túloldalon.

22. perc

Görbicz újabb hétméterest értékesít. 14-7

24. perc

Gnabouyou passzívból szerzi első gólját. 14-8

26. perc

Görbicz harmadszor is a hálóba lövi a hetest. 15-8

27. perc

Oftedal száguld a hatosig, és lő a hálóba. 16-8. Kiss véd nagyot a túloldalon.

29. perc

Győri gól. Martín kér időt az utolsó előtti percben. 17-8

30. perc

Időntúli győri szabaddobással ér véget az első félidő. Hansen lövését Szemerei védi. 17-8-ra vezet az Audi ETO 30 percnyi játék után.

33. perc

Közel három percig nem esett gól: hol a kapufa, hol a blokk, hol a két kapus, Kiss Éva és Denisa Dedu védett. Végül Jezic lő gólt. 17-9

34. perc

Jezicet állítják ki két percre. Bódi a szélről eredményes. 18-9

35. perc

Hetest harcol ki a Siófok. Perianu eszén túljár Kiss, véd a győri kapus.

36. perc

Elghaoui emberhátrányból talál a kapuba. 18-10

38. perc

Broch után Kiss is ziccert hárít. Amorim lövésénél azonban a siófoki hálóőr már vert helyzetben van. 19-10

39. perc

Mörk góljával tízre nő a különbség. 20-10. Perianu farag a hátrányon. 20-11

40. perc

Janjusevic értékesíti a hetest. 20-12

41. perc

Szép győri akció végén Broch lő gólt. 21-12

43. perc

Gyors két győri gól után 11 gól már az Audi ETO előnye. 23-12. Időkérés a vendégeknél.

45. perc

Groot jut a kiállítás sorsára, először játszhat emberelőnyben a Siófok. Aoustin emel Kiss fölött a kapuba. 23-13

47. perc

Bódi a győri akció végén a kapufát találja el a szélről.

48. perc

Kiss helyére Grimsbö jön az ETO kapujába.

49. perc

Aoustin a lerohanás végén dob gólt. 23-14

50. perc

Tomori átlövésből. 24-14. Janjusevic kozmetikázza az eredményt. 24-15

51. perc

Mörk pattintja a labdát a kapuba. 25-15

52. perc

Aoustin középről talál Grimsbö kapujába. 25-16

53. perc

Grimsbö védi korábbi csapattársa, Elghaoui lövését.

54. perc

Such Nelli száll ki két percre a játékból az Althaus elleni szabálytalansága miatt. Időt kér Ambros Martín.

55. perc

Oftedal talál rést a siófoki (emberhátrányos) pajzson. 26-16

56. perc

Amorimnak rengeteg helye van, be is lövi a helyzetet. Perianu is szép gólt dob a túloldalon. 27-17

57. perc

Knedliková. 28-17. Elghauoi. 28-18

58. perc

Amorim az ötödik gólját lövi. 29-18

59. perc

Emberelőnyben az ETO, Oftedal növeli egy tucatnyira a különbséget. 30-18. Tomorit is kiállítják.

60. perc

Perianu 9 méterről. 30-19. Az üres győri kapuba Szemerei dob gólt, Mörk azonban a lefújás előtt még betalál. A vége: 31-20

Az NB I 3. fordulójában ez a találkozó rangadónak ígérkezik,  nyáron ugyanis alaposan megerősödött a Balaton-parti gárda, melynek edzője egyébként a magyar szövetségi kapitány, Kim Rasmussen testvére, Lars Rasmussen.

A két együttes a felkészülési időszakban már találkozott egymással, akkor jó iramú, küzdelmes, gólokban gazdag mérkőzésen végül döntetlen született (30–30). A zöld-fehérek gőzerővel készülnek, hogy ezúttal ne érje őket kellemetlen meglepetés. Az esélyek egyébként magasan a győri gárda mellett szólnak.

A felnőttek találkozója előtt az Audi-ETO ifjúsági csapata 14 órakor, a serdülők pedig 16 órakor a Kozármisleny ellen lépnek pályára. Ezek a mérkőzések ingyenesen megtekinthetők.