2018. 04. 23. hétfő - Béla 12°C | 25°C Még több cikk.

Női kézilabda BL - Buducnost-Audi ETO 20-26

Egyszer tudott csak vezetni a Podgorica, az ETO a sok hiányzó ellenére is magabiztosan nyerte a meccset.
1. perc

Gyors győri góllal indul a meccs: González a gólszerző. 0-1

3. perc

Győri kapufa.

4. perc

Kiss Éva véd megint nagyot.

5. perc

Amorim passzát González lövi a kapuba. 0-2

6. perc

Kiss hetest fog, a túloldalon Görbicz lövése egy hazai kézen megpattanva ér a hálóba. 0-3

7. perc

Brnovic töri meg a hazai góltalanságot. 1-3. Amorim gyorsan válaszol. 1-4

8. perc

Raicsevics góljára Görbicz kapufával válaszol. 2-4

9. perc

Pletikosic szép gólt dob. 3-4

11. perc

Egyenlít Javkovic. 4-4

12. perc

Amorim góljába belesípolnak: marad a döntetlen.

14. perc

Görbicz hetest ront. Raicsevics góljával vezet a montenegrói csapat. 5-4

16. perc

Görbicz másodszorra már a kapuba lövi a büntetőt. 5-5

17. perc

Broch először eredményes. 5-6

18. perc

Kiss megint véd, Amorim meg gólt szerez. 5-7

19. perc

Görbicz hetesből ismét. 5-8. Időt kérnek a hazaiak.

20. perc

Kiss menetrend szerinti védése után Amorim menetrend szerinti gólja jön. 5-9. Janukovics kap két perces büntetést, előnyben a győri csapat.

21. perc

Jól védekezik az ETO, és jól is támad. Görbicz értékesít egy újabb hetest. 5-10

22. perc

Podgorocai kapufa.

24. perc

Mindkét oldalon kimaradnak a lehetőségek. Premovic is leülhet két percre, Görbicz ismét betalál hetesből. 5-11

25. perc

Fodort is kiküldik két percre. Hetest dobhat a Buducnost, Grimsbö eszén túljár Raicsevics. 6-11

26. perc

Ismét heteshez jut a Buducnost, Raicsevics ezúttal is gólt szerez. 7-11

27. perc

Görbiczet visszarántják, ezek szerint szabályosan. Kiss Éva véd nagyot.

28. perc

Ujkics a lerohanás után eredményes. 8-11

29. perc

Knedliková góljával nem olvad tovább a győri előny. 8-12. Puhalákot büntetik két perces kiállítással.

30. perc

Raicsevics labdája a hálóba. 9-12. Martín időt kér. Gólt már egyik csapat sem szerez az első félidőben.

31. perc

A hazaiak kezdik a félidőt. Kiegészül az ETO, épp ekkor jut heteshez a Buducnost. Raicsevics az ötödik hetesét is belövi. 10-12

32. perc

Jaukovics fektében dob kapu mellé.

35. perc

Keményen védekezik mindkét csapat. González talál végül a hálóba. 10-13

37. perc

Remek akció végén dob szélsőgólt Puhalák, de sajnos rálépett a vonalra.

39. perc

Passzívból talál a hálóba Görbicz. 10-14

40. perc

Raicsevics hetesből. 11-14

41. perc

Bódi fejezi be a ziccert. 11-15

42. perc

Győri gól, podgoricai időkérés. Ezúttal is Bódi volt eredményes. 11-16. Puhalákot állítják ki, Raicsevics pedig büntetőt hibázik. De sokkal jobban hangzik így: Grimsbö véd!

43. perc

Amorim dob gólt, ejtésből válaszol Brnovics. 12-17

44. perc

Amorim talpról a kapu jobb oldalába lő. 12-18.

45. perc

Emberelőnyben az ETO, gólt azonban most nem sikerül lőni.

47. perc

Emberhátrányból eredményes Konatar. 13-18. Amorim válasza gyorsan jön. 13-19

48. perc

Amorim megy végig a labdaszerzés után a pályán, csak úgy pattognak le róla a védők. Naná, hogy gól. 13-20

49. perc

Janukovics ejtése a hálóban: 14-20

50. perc

A hazaiak újabb gólt szereznek. 15-20

52. perc

González lő fölé. Konatar eredményes viszont a szélről. 16-20

53. perc

Kétszer hibáznak a lengyel játékvezetők, mindkétszer az ETO javára. Először továbbengednek egy hetesgyanús helyzetet, aztán adnak egy hetest ajándékba. Görbicz belövi. 16-21

54. perc

Raicsevics újra eremdényes. 17-21. Győri időkérés.

55. perc

Két beálló az ETO-nál, Althaus-gól: 17-22

56. perc

Raicsevics büntetőből. 18-22

57. perc

Záporoznak a gólok: Broch góljára Pletikosic felel, aztán Amorim dob gólt. 19-24

58. perc

Pavicsevics is betalál. Althaus góljára időkéréssel felel a Buducnost Podgorica edzője. 20-25

59. perc

Kiss Éva még egy védést hozzátesz a győri csapat győzelméhez.

54. perc

60. perc

Görbicz egy hetesgóllal zárja le a meccset győri részről. A végén még kiállítják Althaust két percre, Grimsbö pedig megfog egy hetest. 20-26 a vége!