2017. 02. 27. hétfő - Ákos, Bátor 2°C | 14°C Még több cikk.

Női Euroliga - Soproni vereség a Schiótól

Az Uniqa-Euroleasing Sopron hazai pályán kikapott az olasz Schiótól szerdán a női kosárlabda Euroliga harmadik fordulójában.

Eredmény, 3. forduló, B csoport: Uniqa-Euroleasing Sopron - Schio (olasz) 60-66 (17-22, 21-6, 10-20, 12-18)

A magyar csapat legjobb dobói: Milovanovic 22, Johnson 21 A 2009-ben Euroliga-negyedik Sopron - amely két forduló után egy győzelemmel és egy vereséggel állt a B csoportban - a nyitónegyedben hétpontos hátrányba került az eddig hibátlan Schióval szemben.

A folytatásban fordult a kocka, és a magyar bajnoki ezüstérmes a nyáron érkezett szerb Jelena Milovanovic és amerikai Shenise Johnson vezetésével faképnél hagyta az olaszokat.

A félidőben 38-28 volt az állás. Térfélcsere után Székely Norbert együttese három és fél percig nem talált a gyűrűbe, ezalatt az ellenfél egy pontra felzárkózott (45-44), majd a harmadik játékrész végére kiegyenlített (48-48). Az utolsó negyedben szinte végig a Schiónál volt az előny, a házigazdák az utolsó négy percben már csak futottak az eredmény után.

Az 50 százalékos mérlegnél tartó soproniak egy hét múlva a török Fenerbahcéhoz látogatnak.

Hivatalos: Tyigijevet kizárták, Hatos Gáboré lehet az olimpiai bronzérem

A 28 éves Hatos a magyar olimpiai csapat 18. londoni érmét szerezheti, s egyben a harmadik birkózó… Tovább olvasom