2016. 12. 07. szerda - Ambrus -4°C | 3°C

Női bíró veszélyben

Labdarúgás - Rendőri kísérettel tudott csak távozni Silvia Regina de Oliveira az Atletico Mineiro-Criciuma brazil labdarúgó bajnokiról.

A játékvezető hölgy három vendégjátékost is kiállított, ráadásként pedig a hosszabbításban erősen vitatható büntetőhöz juttatta a hazaiakat az 1-1-re végződött találkozón.

A „hálátlan" vendéglátók még így is elégedetlenek voltak vele, mert szerintük túl keveset hosszabbított, így mindkét csapat játékosai szinte „vadásztak rá" a lefújás után. A listavezető Cruzeiro egyébként 2-1-re győzni tudott Fortalezában, aminek köszönhetően megtartotta hatpontos előnyét a Santos-szal szemben.

Szalai jános felajánlotta a lemondását

Kosárlabda Falco KC 108 S. Ászok- SMAFC 71 (34–16, 24–21, 30–22, 20–12)… Tovább olvasom