2017. 10. 18. szerda - Lukács 12°C | 22°C Még több cikk.

Nikolics egyedül a góllövőlista élén

Nikolics Nemanja góljával a Chicago Fire 1-1-es döntetlent játszott a vendég New York Cityvel az észak-amerikai labdarúgó-bajnokság (MLS) alapszakaszának szombati játéknapján, a magyar csatár immár egyedül áll a góllövőlista élén.
   Nikolics - az MLS honlapja szerint - a 20. percben talált a hálóba, ezzel 21 gólnál jár, tovább javítva a klubcsúcsot.

A New York részéről David Villa volt eredményes, a spanyol sztár a portlandi Diego Valerivel holtversenyben 20-20 góllal a második helyen áll a mesterlövészek rangsorában. A Chicago 52 ponttal a negyedik a keleti főcsoportban, s már korábban biztosította helyét a rájátszásban.

Somogyi.hu teniszverseny Győrben - egykori magyar válogatott is játszott - sok-sok fotó

Bár a vártnál kevesebb teniszező nevezett, remek mérkőzések és jó hangulat jellemezte a győri… Tovább olvasom