2016. 12. 06. kedd - Miklós -6°C | 3°C

Névtelen nulla: ETO-blama a REAC ellen

Labdarúgás - A tabella utolsó helyén álló REAC otthonában mindössze gól nélküli döntetlenre volt képes a Győri ETO FC a Soproni Liga 19. fordulójában.
REAC - GYŐRI ETO FC 0-0
Soproni Liga, 19. forduló

90. perc: A játékvezető alig hosszabbított. vége a meccsnek. A találkozón nem esett gól.

89. perc: Böőr lőtte telibe az oldalhálót 15 méterről.

87. perc: Tíz emberrel a REAC. Kovács Zoltánt kiállította a játékvezető, miután megkapta második sárgáját Böőr lerántásáért.

82. perc: A harmadik győri csere. Jäkl érkezett Bicak helyére.

75. perc: Torma próbálkozott távolról. Pontatlan volt.

73. perc: Bicak vesztette le a labdát. Kőhalmi indulhatott belőle, 15 méterről lőtt, de Sztevanovic védett.

70. perc: Cserél a REAC. Varga helyére Torma állt be.

67. perc: Kink 17 méteres szabadrúgása elég gyengére sikerült.

62. perc: Cserélt a REAC. Pomper helyett Jeremiás játszik.

55. perc: Bicak adott be balról, a labdát Aleksidze 15 méteren mellel átvette, majd fél fordulatból lőtt, de Szántai védte a lövést.

46. perc: Folytatódik a mérkőzés, szünetben cserélt az ETO, Völgyi és Bajzát ment le. Érkezett Böőr és Aleksidze.

45. perc: Vége az első félidőnek. Nincs gól.

44. perc: Kink 20 méterről lőtt, Szántai megint védett.

43. perc: Abrusz kapta a meccs második sárgáját.

42. perc: Völgyi indításával lépett ki Bajzát a védők közül. A csatár közelről lőtt, de Szántai hárított.

33. perc: Dancs beadását Cseri fejelte kapu mellé 10 méterről.

27. perc: Tokody végezhetett el szabadrúgást a REAC kapujától 20 méterr. A rövid sarokra tekert, Szántai szögletre mentett.

24. perc: Völgyi szöglete után rövid volt a felszabadítás. Kink elé került a labda, aki a tizenhatoson kívülről kapásból lőtt. Mellé.

19. perc: Bajzát és Pilibaitis hoztak össze egy helyzetet, de a lövés előtt szögletre mentett a védelem.

17. perc: Völgyi nem így akarta, de majdnem jó lett. A balról érkező beadás lecsúszott, és kapura is veszélyes lett. Oldalháló.

14. perc: Bajzát a meccs első sárgalaposa. Erőst rúgta fel. Ha tippelhetnék, ennek még lesz folytatása.

13. perc: Pomper beadására Cseri érkezett és fejelt Sztevanovic kezébe tíz méterről.

10. perc: Az első próbálkozásig tíz percet kellett várni. Erős Károly jó huszonöt méterről bombázott kapura. A lövés fölé szállt.

7. perc: Kevés néző látja a helyszínen a találkozót. A hazai szurkolók nincsenek sokkal többen a győri drukkereknél.

1. perc: Veizer játékvezető sípszavára a Győri ETO FC kezdte a mérkőzést.

REAC: Szántai- Kovács B., Kovács II Z., Ambrusz, Sallai B.- Cseri, Erős, Kőhalmi, Dancs- Pomper, Varga Z.

Vezetőedző:
Hevesi Tamás

Győri ETO FC: Sztevanovic -Odikadze, Stark, Djordjevic, Völgyi-Tokody, Pilibaitis, Sztanisic, Bicak- Kink, Bajzát

Vezetőedző:
Dragoljub Bekvalac

Dragoljub Bekvalac, a Győri ETO FC vezetőedzője:

"Egyértelmű célunk a három pont begyűjtése, győzni utazunk Rákospalotára. Szeretnénk minél gyorsabban felzárkózni az élmezőnyhöz, ezért minden pontra szükségünk van. "

Hevesi Tamás, a REAC vzetőedzője:

"Feltérképeztem a teljes mezőnyt, és biztosan állíthatom: jelenleg a győri csapat játssza a legjobb futballt. Ordító bravúr lenne, ha egy pontot otthon tartanánk."

Az ETO-nál sérülés miatt nem játszhet Neziri és Ahjupera. Dudás és Koltai még lábadozik, eltiltott viszont nincs.

• 15. hidas 2009. március 16. 18:37
    „wunderli!
    Teljesen igazad van, szégyen ilyet mondani. Ezek a játékosok abból élnek, hogy fociznak! Más dolguk nincs! Akkor hogyan lehet valaki szombaton fáradt a szerdai meccs miatt?! Vicc az egész!!!”
  • 14. lali84 2009. március 16. 11:26
    „13 hozzá szoló igazad van..teljes mértékben!!!
    de evvel a játékos állománnyal verni kéne ha nem is a mezőnyt de hogy reacot nem verjük meg.az durva.
    és nagyon magas ősszegek ről van szó,más meg éhezik meg állitolag válság van/ez mellékes/lényege ennyi pénzért ami itt folyik kis focit kéne látni mert tényleg a stadion sose telik meg!!!/ez meg az én véleményem/”
  • 13. wunderli 2009. március 16. 11:25
    „Sajnos amíg az edző azt nyilatkozza ,hogy fáradtak a fiúk a heti két meccstől ,addig ebben az országban nem lesz foci.A Liverpool két meccset játszott .de nem a Reac ellen.”
  • 12. t_petyusz 2009. március 15. 18:46
    „Én szerintem az a legundorítobb ha az emberek a saját országukban lévő csapatot szídalmaznak!!!! Mindegyik város úgyanolyan nem különb a másiknál és most a Sopront védem arról meg nem tehetnek hogy csődbe mentek mert ha más tulaj lett volna még most is lenne foci Sopronba "ez az én szerény véleményem"!!!!”
  • 11. medvebocs 2009. március 15. 13:01
    „Hegyek között, völgyek között zakatol a vonat, a soproni k*cs*g*k meg sz*pj*k a f*sz*m*t...”
  • 10. jockey 2009. március 15. 11:51
    „7. titáti

A Győr akkor sem esne ki, ha nem szerezne már több pontot. Ami azért nem valószínű. A Sopron pedig örülhet, ha felkapaszkodik a középmezőnybe. Az meg a fejutástól eléggé messze van.”
  • 9. kikelet_ 2009. március 15. 11:37
    „Kedves szakértők!

Nézzetek már rá az NB1 és az NB3 tabellákra mielőtt hülyeségeket írtok.”
  • 8. Piluu 2009. március 15. 09:28
    „Ennyi az ETO!
    Szép volt REAC! HAJRÁ REAC! HAJRÁ SOPRON!

Amúgy meg: Soproni VSE 4:2 Büki TK
    Nagyon szenved a Sopron nem mondom. Inkább az ETO szenved!”
  • 7. titáti 2009. március 15. 07:02
    „Ugyan nem vagyok szakértő, de ha a Győr kiesik, Sopron meg feljut az NBII-be, akkor még megeshet, hogy újra Sopron-Győr rangadó lesz.”
  • 6. sorok_közt 2009. március 14. 22:16
    „pisi60!
    Hogy jön össze jövőre a Győr-Sopron rangadó? Ha nem tudnád,Sopron város legjobb csapata a harmadik osztályban szenved...savanyú a szőlő?”
  • 5. nasi12 2009. március 14. 21:47
    „Bizony ha egy játékos, a góllövés helyett a buxáját nézegeti állandóan, akkor úgy járnak mint a ffi kézisek.
    (persze, jól bekerestek az eladott pontokkal)
    - - - - - -
    Na persze ha a kupára hajtanak, akkor nem számít a mutyi, csak ki ne essenek.
    Biznic az egész világ, most lehet nagy pénzeket csinálni.”
  • 4. Imcsi 2009. március 14. 21:08
    „Bekvalac valószínűleg most a szünetben nem említette meg a milliós büntetést!”
  • 3. pisti60 2009. március 14. 20:20
    „Nem baj!!
    Majd jövőre Sopron - györ rangado !!”
  • 2. itapa 2009. március 14. 20:19
    „Nem történt semmi különös, csak ott folytatják a fiúk, ahol ősszel abbahagyták. Sajnos :-(”
  • 1. Hombre 2009. március 14. 20:12
    „Na kellett nektek edző tábor?? Bányába velük,követ töretni!!!”

Az MKB Veszprém nyerte a csúcsrangadót

Kézilabda - Az MKB Veszprém nyerte a férfi kézilabda bajokság rangadóját. Mocsai Lajos csapata öt… Tovább olvasom