2017. 04. 25. kedd - Márk 10°C | 21°C Még több cikk.

Népes csapat, két arany

Atlétika - Nadapon rendezték meg a 100. országos mezeifutó-bajnokságot. A mezőny tagjainak nemcsak a nehéz krosszpályával, hanem az erős széllel is meg kellett küzdeniük. A Győri Dózsa népes csapattal, 29 versenyzővel képviseltette magát a sporteseményen.
A lila-fehér klub tagjai remekül szerepeltek a viadalon. Szakály Zsófia a 15 éves lányok mezőnyében elsőként ért célba, Takács Anna pedig harmadik lett. A Szakály Zsófia–Takács Anna–Csöndes Viktória összetételű csapat bajnoki címet szerzett. Csöndes Viktória egyéniben hatodik lett.

Pontszerző, 6. helyezést ért el Búza Bence is az ifjúsági fiúk mezőnyében. Ugyanitt a Búza Bence–Árpás Milán–Imre Dávid összetételű csapat mindössze egy ponttal lemaradva a dobogóról 4. lett. A 15 éves lányok „B” csapata (Zajovics Kitti–Figler Diána–Keller Dorottya) szintén 4. helyen zárta a versenyt. A 13 éves fiúk küzdelmében a Füredi Péter–Kelemen Balázs–Magyar Péter alkotta csapat a 6. helyen ért célba.

Felkészítő edzők: Liszkai Zsuzsa, Szakály Zsolt, Szalóki Richárd, Farkasné Babos Rita és Farkas Roland.

Rajt, vereségekkel

Softball - Lejátszotta idei első két meccsét a Notebooksopron Squirrels csapata. A tavalyi évhez… Tovább olvasom