Nem bírtak ellenfelükkel a mosonszolnoki ifisták

Kézilabda - Eredmények az alsóbb osztályú kézialbda bajnokságokból.
Női NB I/B
Audi-ETO II–Vasvár 38–34 (18–19)
Győr, 100 néző. V.: Bakos, Mihály.
Audi-ETO: OGUNTOYE – Szegedi 3, DRÁVAI 13, Horváth B. 1, Németh N. 1, KOVACSICS 10, SZÖLÖSI 8. Cs.: Vaskovics (kapus), Kokas, Csupor 2, Szalai, Kisfaludy, Pomozi, Irmes. Edző: Tóth Lászlóné.
Tóth Lászlóné: – Az első félidőben nehezen tudtunk megbirkózni az ellenfél kétbeállós játékával. A második játékrész elején kilenc perc alatt hét gólt lőttünk, s ezzel sikerült a magunk javára fordítani a mérkőzést.

Női NB II
Körmend–Audi-ETO III 20–40 (9–22)

Körmend, 100 néző. V.: Fias, Miksó.
Audi-ETO: BÁNFALVI – Csiszár 2, SOÓS 5, SZÖLÖSI 15, Gőcze 3, TÓTH E.8, GULYÁS 5. Cs.: Sári (kapus), Hanczvikkel, Horváth F. 1, Csóka, Zalka, Horváth V., Nyakas 1. Edző: Hornyák Lajos.
Hornyák Lajos: – Végig nagy odafigyeléssel és kevés hibával játszottunk.

Széchenyi ESE–Audi-ETO III 34–32 (13–13)
Győr, 100 néző. V.: Radnai N., Radnai R.
SZESE: Rácz – Kiss E. 3, DOBOZY 10, GÁNCS A. 8, SZÓRÁDI 9, GÁNCS M. 1, Bauer. Cs.: Ézsely (kapus), Bendes, NÉMETH V. 3, Fekete, Nagy Zs., Molnár, Vígh. Edző: Simon József.
Audi-ETO: Bánfalvi – Nyakas 2, Soós 1, Kovacsics 14, Zalka, Tóth E. 5, Gulyás 3. Cs.: Sári (kapus), Csóka 1, Hanczvikkel 4, Csiszár K. 2, Csiszár R., Sarmon. Edző: Hornyák Lajos.
Simon József: – Hullámzó teljesítménnyel sikerült nyernünk.
Hornyák Lajos: – Tompák voltunk, görcsösen és figyelmetlenül játszottunk.

Győrújbarát–Széchenyi ESE 29–29 (15–15)
Győrújbarát, 100 néző. V.: Békés, Hofbauer.
Győrújbarát: Pap – Veisz 2, Erdős 10, Tóth A., Édel 6, Prada 4, Juhászné 2. Cs.: Jagadics (kapus), Író, Szabó V., Novits, Nagy T. 4, Szalai 1. Edző: Joósz Attila.
SZESE: Ézsely – Tóth R. 5, Dobozy 5, GÁNCS A. 7, SZÓRÁDI 5, GÁNCS M. 4, Kiss E. 1. Cs.: Rácz N. (kapus), Bendes 1, Németh V., Bauer H. 1, Vígh, Nagy Zs., Molnár. Edző: Simon József.
Joósz Attila: – Régen látott, jó színvonalú, fordulatos mérkőzés volt.
Simon József: – Mindkét csapatnak megvolt az esélye a két pont megszerzésére.

VKCSK–Mogaac-Mosonszolnok 36–18 (17–7)
Győr, 100 néző. V.: Budai, Erdélyi.
VKCSK: WUNDERLI – ÉLŐNÉ 1, BELSŐ 4, KIRÁLYNÉ 6, FRICK 1, HORVÁTH Sz. 6, Horváth R. 2. Cs.: Wunder (kapus), RUGOVICS 2, RAUCSIK 5, BUTINÉ 2, FÁBIÁN 4, Ábrahám 2, Rigó 1. Edző: Csomor Tibor.
Mogaac: Boros – Végh 1, TRULIK M. 7, Tóth M. 1, SALAMON 5, Kovács K. 2, Orbán 1. Cs.: Tóth É. (kapus), Pethő, Lachmann V. 1, Kilácskó. Edző: Kránitz János.
Csomor Tibor: – Negyedóra alatt eldöntöttük a mérkőzést, s ezzel egy lépéssel közelebb kerültünk céljainkhoz.
Kránitz János: – Két felnőtt játékossal álltunk fel, az ifisták erejéből most ennyire tellett. Nem történt tragédia, csináljuk tovább a dolgunkat.

Férfi NB II
Győri ETO FKC–Ajka 34–40 (16–17)

Győr, 100 néző. V.: Horváth M., Lipót.
ETO FKC: Sarmon – Iváncsik 4, Schneider 4, HOLLÓS 7, Zámbó, Kalmár 1, SZABÓ B. 5. Cs.: Somogyi (kapus), Nagy P., NÉMETH G. 9/4, Rippert, Paár 1, Takács, Kozma 3. Edző: Pauer Zoltán.
Pauer Zoltán: – Még mindig a védekezésben kell sokat fejlődnünk.

Női megyei I. o.
7. forduló: Lébény–Beled 35–22, ETO IV–Csorna 40–19, Fertőszentmiklós–ETO-Toldi 24–35, Dunaszeg–VKCSK II 33–20, Mosonszolnok–Pannonhalma 18–14.

Női megyei II. o.
7. forduló: Dunakiliti–Győrszemere 33–18, Répcelak–Tét 17–9, Kóny–Pannonhalma 34–9, Rábapordány–Szany 12–14, Öttevény–Koroncó 20–26, Győrzámoly–Bágyogszovát 20–19.

Vb: Magyarország a negyedik kalapban

Labdarúgás - A negyedik kalapba került a magyar válogatott a 2010-es dél-afrikai világbajnokság… Tovább olvasom