2016. 09. 26. hétfő - Jusztina 13°C | 20°C

Nem bírt az ETO B a Budaörssel

Idegenben először botlott a fiatal győri csapat, mely kárára többször is tévedett az indiszponáltan működő játékvezető.
Budaörs–Győri ETO B 2–0 (0–0)
Budaörs, 200 néző. V.: Botló.
Budaörs: Kozma – Lászka, Tüske, Romi (Márkus), Kollega, Csobánki, Hegedűs, Mihályi, Koós (Szűcs), Csengő, Farkas Á. Edző: Lucsánszky Tamás.
ETO B: Nacsa – Kálmán, Domanyik, Paget, Totadze, Windecker, Nyitrai, Horváth G. (Dömötör), Molnár T. (Simon), Varga T., Dudás. Edző: Klement István és Galambos Zoltán.
Gsz.: Mihályi, Lászka.
Kiállítva: Dudás (45.).

45. p: Dudás megkapta második sárgáját, mert elrúgta a labdát, igaz, azt hihette, a játékvezető lefújta a félidőt.
60. p: Windecker remek helyzetfelismeréssel a kint álló kapus felett lőtte kapura a labdát, de az a felső lécről kifele pattant.
62. p: Domanyik hazaengedte Nacsának a labdát, Tüske mellette összerogyott és a játékvezető meglepetésre szabadrúgást ítélt a hazaiaknak. Mihályi szabadrúgása a sorfalban megpattanva, a kapust megtévesztve vágódott a vendégek hálójába. 1–0.
85. p: Lászka 30 méteres lövése a felső lécről a hálóba vágódott. 2–0.
Idegenben először botlott a fiatal győri csapat, mely kárára többször is tévedett az indiszponáltan működő játékvezető. A hazai győzelem az egy félidő emberelőny ellenére is szerencsés, mert ha Windecker kapufája bemegy, másképp alakult volna a mérkőzés.

Jók: Lászka, Tüske, Mihályi, ill. Domanyik, Windekker, Nyitrai.
Lucsánszky Tamás: – Örülök a győzelemnek, de el kell ismernem, hogy egy jó csapatot emberelőnyben sikerült legyőznünk.
Klement István: – Az eredmény ellenére dicséretet érdemelnek a srácok, mert igen tartalmas, jó játékot produkáltak.

Értékes pontokat veszített a Gyirmót

A hazaiaknak csalódás az egy pont, annál is inkább, mivel a rivális Pécs nyert Tatabányán, így… Tovább olvasom