Kisalföld logö

2016. 12. 07. szerda - Ambrus -4°C | 2°C

Nem bírt a Beled a Lipóttal

Továbbra sem lehetett teljes fordulót játszani, több helyen is alkalmatlan volt a pálya a játékra. Hétvégi eredmények
Friss eredmények a gymsfoci.hu oldalán >>

Duna Takarék Megyei I. osztály 21. forduló.
Összefoglalók, nyilatkozatok >> 

2013. 04. 06., szombat:
Győrszemere-Gönyű 4-1 (U19: 3-3).
2013. 04. 07., vasárnap:
Rajka-Jánossomorja 0-0 (U19: 4-2),
Beled-Lipót 2-2 (U19: 1-6),
Töltéstava-Lébény 0-6 (U19: 4-0),
Tét-Koroncó 0-3,
Ménfőcsanak-Kapuvár 2-0,
Fertőszentmiklós-Petőháza 2-3 (U19: 0-1),
Hédervár-Öttevény 2-1 (U19: 1-2).


Eredmények, góllövők >> 
Megyei II. o. Aranyhal Étterem Győri csoport 20. forduló.
2013. 04. 06., szombat:
Győrújbarát-Győrszentiván 2-1 (U19: 3-0).
2013. 04. 07., vasárnap:
Nyúl-Pannonhalma 4-0,
Táp-DAC 1912 1-3,
Bácsa-Egyed 3-1 (U19: 2-0),
Győrújfalu-Abda 3-3,
Bajcs-Kóny 3-2,
Felpéc-Pér 1-4.
A Kajárpéc-Rábapordány mérkőzés elmaradt.

Megyei II. o. Orchidea Hotel Mosonmagyaróvári csoport 20. forduló.
2013. 04. 07., vasárnap:
Máriakálnok-Károlyháza 3-2 (U19: 2-1),
Bezenye-Enese 0-0 (U19: 1-4),
Hegyeshalom-Barbacs 2-0,
Dunaszeg-Bősárkány 2-4,
Püski-Mosonszentmiklós 2-4 (U19: 0-4),
Győrsövényház-Kunsziget 11-1,
Börcs-Dunakiliti 1-1 (U19: 4-3),
Mosonszolnok-Győrzámoly 0-0 (U19: 2-2).

Megyei II. o. Tercia Étterem Soproni csoport 20. forduló.
2013. 04. 07., vasárnap:
Rábakecöl-Répcementi 2-3 (U19: 1-3),
Mihályi-Fertőendréd 0-8 (U19: 0-1),
Osli-Egyházasfalu 3-3,
Ágfalva-Babót 1-1 (U19: 0-2),
Iván-Hegykő 1-2,
Rábaszentandrás-Lövő 0-2 (U19: 2-1).
A Vitnyéd-Szany és a Nagycenk-Veszkény mérkőzések elmaradtak. 




Eredmények, góllövők >> 
Megyei III. o. Pálya-Vasút Győri csoport 20. forduló.

2013. 04. 07., vasárnap:
Bakonyszentlászló-Csikvánd 1-4,
Mindszentpuszta-Győrasszonyfa-Tarjánpuszta 1-2 (U19: 0-4),
Écs-Tényő 5-0,
Nyalka-Veszprémvarsány 2-2,
Gyarmat-Pázmándfalu 1-0 (U19: 2-0),
Győrság-Bakonyszentkirály 2-3 (U19: 2-1),
Szerecseny-Gyömöre 3-2 (U19: 7-0).
A Mezőörs-Sokorópátka mérkőzés elmaradt.

Megyei III. o. Friss Víz Liga Győri-Mosonmagyaróvári csoport 16. forduló.
2013. 04. 06., szombat:
Rajka II-Dunaszentpál 2-2,
Dunakiliti II-Nagyszentjános 1-0,
Ikrény-Vámosszabadi 1-4,
Győrszentiván II-Mosonudvar 1-2,
Mosonszentmiklós II-DAC 1912 II 4-2.
2013. 04. 07., vasárnap:
Abda II-Dunasziget 1-0.
Szabadnapos: Győrladamér.

Megyei III. o. Rajkai Takarék Mosonmagyaróvári-Csornai csoport 20. forduló.
2013. 04. 07., vasárnap:
Nádorváros-MITE 1-5 (U19: 3-1),
Rábacsécsény-Halászi 4-1 (U19: 2-0),
Kimle-Bőny 8-0 (U19: 1-0),
Újrónafő-Levél 3-1,
Rábapatona-Bezi (U19: 4-5),
Várbalog-Mecsér 6-0 (U19: 1-1),
Darnózseli-Acsalag 8-0,
Ásványráró-Rábaszentmihály 7-0.

Megyei III. o. Rajkai Takarék Csornai csoport 20. forduló.
2013. 04. 06., szombat:
Markotabödöge-Csapod 2-1 (U19: 6-4).
2013. 04. 07., vasárnap:
Farád-Szárföld 6-0,
Rábacsanak-Szil 3-4,
Himod-Vág, 17 óra.
Az Agyagosszergény-Kisfalud és a Szilsárkány-Pásztori - Magyarkeresztúr meccseket később rendezik meg. A Bodonhely-Jobaháza és a Rábatamási-Bágyogszovát mérkőzések elmaradtak.
A 19. fordulóból elmaradt mérkőzésen Kisfalud - Szilsárkány-Pásztori 4-0.

Megyei III. o. Deák Étterem Soproni csoport 20. forduló.
2013. 04. 07., vasárnap:
SFAC 1900-Kópháza 1-1 (U19: 0-4),
Balf-Nagylózs 1-3,
Sopronkövesd-Sopronhorpács 1-2,
Harka-Zsira 12-0,
Sarród-Pereszteg 4-2,
Újkér-Fertőd 4-0,
Répcevis-Fertőszéplak 7-0,
Und-Fertőrákos 3-1.
Kövessen minket, kommentelje híreinket a Kisalfold.hu Facebook oldalán!

hirdetés

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

Nyert a vb-re készülő hokiválogatott a lengyelek ellen

Az egy hét múlva kezdődő budapesti divízió I-es világbajnokságra készülő magyar jégkorong-válogatott… Tovább olvasom