Gsz.: Horváth Gy., Kovács Sz., ill. Herczeg.
Kiállítva: Jakab Á. (93.).
Hévíz: Szabó A. - Lukácsa (Kottán), Kovács Sz., Kovács Zs., Buza, Balogh L. (Kovács R.), Páli K., Czafit, Páli N., Horváth Gy. (Purt), Covic. Edző: Glázer Róbert.
Csorna: Lőre - Nagy Sz., Jakab Á., Tóth D., Buti, Jakab G. (Nyerges), Fenyő (Horváth A.), Baán, Véghelyi, Fekete A. (Herczeg), Tóth Z. Edző: Varga Péter.
A 3. percben egy hazai szögletrúgás után Horváth Gy. csúsztatott mesterien a hosszú sarokba. 1-0. A 20. percben egy előrevágott labdával Tóth Z. ugrott ki a védők között, a kapussal szemben azonban föléemelt. A 35. percben a csornai védőkről leforduló Covic a hosszú sarkot célozta meg, a lövése azonban a kapufán csattant. A 72. percben egy szöglet után a hosszú sarokról visszafejelt labda Kovács Sz. elé került, aki öt méterről fejelt a kapuba. 2-0. A 80. percben tetszetős vendégtámadás után Tóth Z. indította Herczeget, aki kilőtte a jobb alsó sarkot. 2-1. A mérkőzés hátralévő részében a Csorna kapujához szorította ellenfelét, egyenlíteni azonban már nem tudott.
Jók: Kovács Sz., Páli K., Horváth Gy., ill. Lőre, Jakab Á., Nagy Sz., Tóth Z., Tóth D.
Glázer Róbert: - A nagyon szervezett, fiatal és lelkes csornai csapat megnehezítette a dolgunkat. Ritkán mondok ilyet, de ma csak a győzelem számított.
Varga Péter: - A harmadik percben bekapott gól után csapatom végig egyenrangú ellenfele volt a leendő bajnoknak, így játékosaim minden dicséretet megérdemelnek.

A forduló további eredményei és a bajnokság állása >>

Labdarúgás NB III.: Megszerezte harmadik győzelmét a Tapolca

A Bük elleni győzelmével már csak egy pontra vannak a tapolcaiak a Csornától. A Vépnek esélyt sem… Tovább olvasom