2017. 09. 22. péntek - Móric 11°C | 17°C Még több cikk.

Nehezen adta meg magát az MTE

Nehezen adta meg magát az MTE, de végül a Gyirmót győzőtt 2-1-re.

Gyirmót - MTE 1904 2-1

12. p:  Oross a 16-os oldalvonalánál szerzett labdát a késlekedő vendégvédőtől, középre játszott, s a jó ütemben érkező Szabó Zs.  közelről a hálóba passzolt. 1–0.

65. p: Egy kapu előtti kavarodás után Szabó Zs. közelről, nagy erővel lőtt a hálóba, így kettőre növelte a hazai gólok számát. 2–0.

80. p: Méry játszotta át védőjét a jobb oldalon, majd éles szögből, mintegy tizennégy méterről óriási gólt ragasztott a léc alá. 2–1.
Közepes színvonalú mérkőzésen a Gyirmót otthon tartotta a három pontot egy harcos, jól futballozó Mosonmagyaróvárral szemben, amely a mezőnyben méltó ellenfele volt a hazai gárdának.

Hannich Péter: – Sima mérkőzést tettünk nehézzé az utolsó tizenöt percben.

Soós Imre: – Kritikán aluli játékvezetés mellett a döntetlen reálisabb eredmény lett volna.

------------------------------------------

ESMTK - Integrál-DAC 3-1

38. p: Lázár jobb oldali beadását Szőke vágta a hálóba. 1–0.

45. p: Présinger jobb oldali szabadrúgását Szabadfi fejelte a léc alá. 1–1.

69. p: A védők mögé belőtt labdát Lázár rúgta a tehetetlen kapus mellé a bal sarokba. 2–1.

74. p: Gyors bal oldali támadás végén Farkas fejelt a kapuba. 3–1.
Vendégrohamokkal indult a mérkőzés, mégis váratlanul a hazaiak szereztek vezetést. Szünet előtt még sikerült egyenlítenie a DAC-nak. A második félidőben a hazaiak kontrajátékra rendezkedtek be, amit sikerrel folytattak, így kisebb meglepetésre, de legyőzték a győri csapatot.

Menczeles Iván: – Saját magunk dolgát nehezítettük meg, de a második félidőben igazi csapatként sikerült nyerni.

Szentes Lázár: – Folytatódott az idegenbeli rossz sorozatunk, így nem tudunk egyről a kettőre jutni.