2018. 09. 22. szombat - Móric 14°C | 25°C Még több cikk.

Negyedik lett az Audi-ETO

Kézilabda - Debrecenben rendezték meg a Szabella-kupa nemzetközi felkészülési tornát, melyen az Audi-ETO negyedik lett.

Debrecenben rendezték meg a Szabella-kupa nemzetközi felkészülési tornát, melyen az Audi-ETO is részt vett, s a sérült, valamint a junior EB-n szereplő játékosokat nélkülöző együttes egy győzelemmel és két vereséggel negyedik lett.

A zöld-fehérek az első napon a házigazdákkal találkoztak, s 17–18-as félidőt követően 33–34-es vereséget szenvedtek. A második napon előbb az Oltchim Valceával mérkőztek Konkoly Csaba tanítványai, s végül simán, 34–25-re kikaptak a románoktól. Az utolsó fordulóban az osztrák Hypo NÖ várt a győriekre, s ekkor sikerült a javítás, hiszen 11–11-es félidőt követően 30–25-re nyert a bajnoki címvédő.

A torna további eredményei: Hypo NÖ–Valcea 30–27, DVSC–Hypo NÖ 25–30, DVSC–Valcea 33–39.

A végeredmény: 1. Hypo 4 pont, 2. Valcea 4, 3. DVSC 2, 4. Audi-ETO 2. (Munkatársunktól)

Foci megyei II. o. (08. 23.)

A megyei II. osztályú bajnokságok hétvégi fordulóinak eredményei és a bajnokságok állása. Tovább olvasom