2017. 06. 25. vasárnap - Vilmos 22°C | 32°C Még több cikk.

NBIII: mindenben jobb volt a Sopron

A Lipót és az SVSE nyert, a Csorna kikapott az NBIII Bakony-csoportjának 24. fordulójában.
Csorna–Sárvár 1–2 (0–1)
Csorna, 300 néző. V.: Keszthelyi.

Csorna: Lőre – Nagy Sz., Simita, Fenyő, Csonka B., Nyerges, Véghelyi (Kiss M.), Horváth A. (Baán), Molnár G., Tóth Z. (Régi), Kránitz.
Edző: Varga Péter.

Sárvár: Osvald Márkó – Gosztolya, Horváth L., Varga J., Szabó I., Vajda, Fülöp, Németh Z., Máthé (Balassa), Likaj (Vincze), Osvald Márió (Szalay). Edző: Németh József.

Gsz.: Nyerges, ill. Likaj, Szabó I.

Gyengén kezdett a Csorna, így már a 8. percben vezetéshez is jutott a Sárvár. Lőre ütött középre egy labdát, ami Likaj elé került, akinek lövése Fenyőről pattant a hálóba. 0–1. Ezután a Csorna több helyzetet is kialakított, Tóh Z. kétszer, majd Horváth A. is veszélyeztetett, de vagy a kapus hárított, vagy a lövészek tévesztettek célt. A második félidőben meddő mezőnyfölényben játszott a Csorna, így a kapuk az utolsó percekig nem forogtak veszélyben. A 89. percben szöglethez jutott a Sárvár és a tétovázó csornai védők közül Szabó fejjel megszerezte a Sárvár második gólját. 0–2. Két perccel később, a 91. percben Baán indította Nyergest a bal oldalon, aki szépen pörgette el a kapus mellett a labdát a hosszú sarokba. 1 –2.

Jók: senki, ill. Fülöp, Máthé, Varga, Horváth, Osvald Márkó.

Varga Péter: – A múlt heti mérkőzés komoly nyomott hagyott bennünk, ezért gyengén, enerváltan játszottunk és a védekezésre berendezkedő Sárvár megérdemelten vitte el a három pontot.

Németh József: – A játékot irányító Csorna ellen jó védekezés mellett sikerült két gólt szereznünk.

Csesztreg–Lipót-Pékség 0–3 (0–2)
Csesztreg, 200 néző. V.: Szvorda M.

Csesztreg: Osbáth – Pászti, Fentős, Simon, Palkó, Hermán (Szabó D.), Németh I., Nemcsics, Pető, Szabó P., Bagó.
Edző: Fentős Pál.

Lipót: Deli – Ásványi (Visy), Dombi, Töltősi, Tóth D., Dömötör, Planéta, Burkus, Lappints, Fajkusz (Gál A.), Gál B. (Krén).
Edző: Gunyhó Ferenc.
Gsz.: Gál B. (2), Tóth D.

A 21. percben Burkus több védőt kicselezve jobb oldalról középre ívelt, s a jókor érkező Gál B. öt méterről a hálóba juttatta a labdát. 0–1. A 31. percben szabadrúgáshoz jutott a lipóti csapat a kaputól 28 méterre: Tóth D. nagy erővel kapura lőtte a labdát, azt Osbáth Gál B. elé ütötte, ő pedig egy csel után a hálóba emelt. 0–2. A 85. percben Burkus szép cselekkel tört be a csesztregi 16-oson belülre, Simon csúnyán felrúgta. A játékvezető 11-est ítélt: Tóth D. állt a labda mögé, erős lövése a kapu jobb oldalába vágódott. 0–3.

Az első félidő elején nagy lendülettel kezdett a Csesztreg, majd fokozatosan feljavuló lipóti csapat átvette az irányítást.

Jók: Németh, Szabó D., ill. Dombi, Gál B., Burkus.

Őr József, a Csesztreg pályaedzője: – A taktikusan játszó vendégek megérdemelt győzelmet arattak a második félidőre széteső játékot nyújtó hazaiak ellen.

Gunyhó Ferenc: – Mezőnyfölényünket már az első félidőben sikerült gólokkal igazolni.

Körmend–SVSE-GYSEV 0–2 (0–0)
Körmend, 200 néző. V.: Balogh J.

Körmend: Szép – Nagy I K., Csenterics, Németh Z., Bozóki (Nagy M.), Niksz, Németh B. (Réczeg), Takács M., Seres, Takács Á., Nagy II K. (Berdás).
Edző: Molnár Károly.

SVSE: Kiss Sz. – Jablonkai, Wéninger, Szmiljanic, Horváth T., Böcskör Gy. (Legoza), Lazic, Deák, Dallos (Szántó), Hujber, Németh D. (Böcskör Zs.) Edző: Végh Tibor.

Gsz.: Lazic, Szántó.

A 46. percben Böcskör Zs. jobb oldali szöglete után Lazic eszmélt elsőként és a léc alá vágta a labdát. 0–1. A 91. percben Böcskör Zs. futtatta Szántót, aki védőjét lefutva higgadtan lőtt a bal alsó sarokba. 0–2.

Már a mérkőzés elején magához ragadta a kezdeményezést a soproni csapat, de csak helyzetekig jutottak a vendégek. A szünet után már gólokban sem volt hiány, s a helyzetek alapján nagyobb különbség volt a két csapat között.

Jók: Szép, Németh Z., Takács, Nix, ill. Kiss, Bojan, Szántó, Deák.

Molnár Károly: – Megnehezítettük az SVSE dolgát, de megérdemelten nyert ellenfelünk.

Végh Tibor: – Minden csapatrészünkben felülmúltuk ellenfelünket, megérdemelten nyertünk.

Futsal: Bajnok a Duna Takarék ETO! - Galéria

A Duna Takarék ETO harmadszor is legyőzte a Berettyóújfalu csapatát, így a győri együttes története… Tovább olvasom