2017. 07. 22. szombat - Magdolna 21°C | 34°C Még több cikk.

NBIII: Igazságos döntetlen

Labdarúgás - A labdarúgó NBIII Bakony-csoportjában döntetlennel ért véget a Csorna-SVSE találkozó.

NB III, Bakony-csoport

Csorna - SVSE-GySEV 1-1(0-1)
Csorna, 150 néző. V.: Németh T.

Gsz.: Fekete A., ill. Legoza.

Csorna: Lőre – Jakab G., Fenyő, Tóth D., Nagy Sz., Baán, Kiss M. (Molnár G.), Horváth A., Csonka B. (Véghelyi), Nyerges, Tóth Z. (Fekete A.).
Edző: Varga Péter.

SVSE: Kiss Sz. – Deák, Geeb, Párkányi, Horváth T., Böcskör Gy., Kelemen, Böcskör Zs., Németh D., Legoza, Varga Z. (Vörös A.).
Edző: Végh Tibor.

A mérkőzés csornai rohamokkal kezdődött. 20. p: Tóth Z. vette át a labdát egy passz után, a becsúszó soproni védő azonban a lábát találta el. Sérülése miatt le kellett cserélni. 30. p: Fenyő jobb oldali, élesen középre lőtt szabadrúgását Horváth A. fejelte le a földre, a labda azonban a léc fölé pattant. 32. p: Németh D. jobb oldali beadása üresen találta a lesen álló Legozát, aki a beálló csornai védője mellett a hálóba lőtt. 0–1. 38. p: Nagy Sz. cselezte tisztára magát a bal oldalon, 22 méteres lövése csak centiméterekkel kerülte el a kaput. A vendégek előrevágott labdájára Fenyő ugrott fel, akit Varga Z. kilökött a labda alól, így került a labda Legozához, akinek lövését Lőre bravúrral védte.

A második félidő elején gyorsan egyenlített a Csorna. 46. p: Baán ugratta ki a középen kilépő Fekete Attilát, akinek lövése először a kapusról kipattant, majd ismételni tudott, s ekkor már a labda a hálóban kötött ki. 1–1. 52. p: Csornai szöglet után Fekete gurított Nagy Sz. elé, aki a kapufa mellé lőtt. A második félidő további részében a Csorna beszorította ellenfelét, a győztes gólt azonban nem sikerült megszereznie.

Jók: Horváth A., Jakab G., Tóth D., ill. Legoza.

Varga Péter: – Hátrányból indultunk, a végére mezőnyfölénybe kerültünk, de kevés helyzetet tudtunk kialakítani, így meg kellett elégednünk a döntetlennel.

Végh Tibor: – Úgy érzem, igazságos eredmény született.

Hornyák: eltiltva

Kézilabda - A Magyar Kézilabda Szövetség fegyelmi bizottsága június 1-jéig eltiltotta Hornyák… Tovább olvasom