2016. 12. 06. kedd - Miklós -6°C | 3°C

NBII: Négyet lőtt a Gyirmót a Videotonnak

A labdarúgó NB II Nyugati csoportjának 14. fordulójában a listavezető Gyirmót magabiztosan, 4–0-ra győzött a Videoton II ellen.
GYIRMÓT FC–VIDEOTON-PUSKÁS AKADÉMIA 4–0 (2–0)
Győr-Gyirmót, 500 néző. Vezette: Oláh G. (Huszár B., Kovács II G.)

GYIRMÓT: Deli – Pirka, Kozmér, Kiss Zs., Szabó Cs. – Czanik, Baumgartner, Horváth R., Nagy L. – Tóth N. (Polyák, 75.), Laki B.
Vezetőedző: Kiprich József

VIDEOTON II: Somodi – Margitics, Izing (Kis R., 65.), Milanovic, Présinger – Gyurcsó (Olasz J., 78.), Szolnoki, Fejes, Ponczók (Máté J., a szünetben) – Djordjic, Lencse
Edző: Hartyáni Gábor

Gólszerző: Tóth N. (1–0) a 9., Tóth N. (2–0) a 38., Laki B. (3–0) a 87., Kozmér (4–0) a 90. percben

Kiprich József: – A szezon egyik legjobb játékával megérdemelten győztünk a jó nevekből álló vendégcsapat ellen.

Hartyáni Gábor: – A Gyirmót ellen nem engedhetjük meg magunknak, hogy ennyire gyenge első félidőt produkáljunk.

Kosárlabda: simán nyert Szolnokon az MKB-Sopron

A Szolnok 92–65-re kikapott hazai pályán a Soprontól a női kosárlabda-bajnokság… Tovább olvasom