2017. 03. 30. csütörtök - Zalán 8°C | 19°C Még több cikk.

NBII: kikapott a Gyirmót, győzött az ETO B

A labdarúgó NB II Nyugati csoportjának 15. fordulójában a Szigetszentmiklós a Pécs után az éllovas Gyirmótot is legyőzte. Az ETO B öt gólt lőtt a Honvédnak.
SZIGETSZENTMIKLÓSI TK ERIMA–GYIRMÓT SE 2–1 (1–0)
Szigetszentmiklós, 250 néző. Vezette: Farkas Á. (Szpisják, Albert)

SZIGETSZENTMIKLÓS: Járvás – Csák, Ribi I., Rédei, Riba – Király – Riedl (Simkó, 82.), Csepregi (Kozma, 69.), Csurka – Mojzer (Makutima, 60.), Majoros.
Vezetőedző: Várhidi Péter

GYIRMÓT: Molnár L. – Pirka, Kozmér, Böjte, Szabó Cs. – Lajtos (Polyák, 61.), Baumgartner, Horváth R., Homonyik – Laki, Tóth N.
Vezetőedző: Kiprich József

Gólszerző: Ribi I. (1–0) a 25., Rédei (2–0) a 69., Homonyik (2–1) a 73. percben

Várhidi Péter: – Gratulálok a csapatnak, hiszen fantasztikusan teljesített az elmúlt két fordulóban, a feljutásra is esélyes csapatok ellen sikerült győzni.

Kiprich József: – Egy félidőnyi előnyt adtunk az ellenfélnek és a második félidőben már nem tudtunk nyerni.

GYŐRI ETO II–BP. HONVÉD II 5–1 (3–1)
Győr, ETO-park, 200 néző. Vezette: Oláh Gábor (Farkas Balázs, Szalai Dániel)

GYŐRI ETO FC: Sánta A. – Dorogi, Nyári, Bieder, Vető – Kiss Sz. (Nyitrai, 75.), Jäkl (Windecker, 87.), Berde, Varga L. – Lordkiphanidze (Simon A., 58.), Sarasenidze.
Edző: Klement István

HONVÉD: Juhász – Medgyesi, Kóródi (Varga Cs., 72.), Madar, Vasas – Fazakas, Albarracin, Sós, Fritz (Kristóf, 59.) – Bajner (Szőllősi, 80.), Czár.
Edző: Varga Károly

Gólszerző: Czár (11-esből, 0–1) a 2., Kiss Sz. (1–1) a 14., Lordkiphanidze (2–1) a 25., Kiss Sz. (3–1) a 27., Varga L. (4–1) a 79., Berde (5–1) a 82. percben

Klement István: – Az egész szezonban, mint ahogyan ma is, ragyogóan teljesítettek fiataljaink.

Varga Károly: – Nagyon sok munka vár még ránk, ha fel akarunk nőni ehhez az osztályhoz

• 1. kisokoska 2009. november 16. 22:43
    „"ragyogóan teljesítettek fiataljaink" Nem tudom ez a 7-ik helynek szól, vagy, hogy megverték hazai pályán a 13-ik helyezettet. Mit szóljon az előtte levő hat csapat. Na ezért tart itt a Magyar labdarúgás.”

Fontos pontok a BL-ben: Itxako-Audi ETO 14-20

Kézilabda - A spanyol Itxako otthonában győzött a Bajnokok Ligája 4. fordulójában az Audi-ETO. A… Tovább olvasom