2017. 03. 23. csütörtök - Emőke 5°C | 19°C Még több cikk.

NBII: idegenben nyert az ETO B, pontokat vesztett a Gyirmót

Labdarúgás - A Nyugati csoport éllovasa, a Gyirmót hazai pályán gól nélküli döntetelent játszott a Kozármislennyel, kétgólos hátrányból forditott, és nyert az ETO B.
Kaposvölgye - Győri ETO FC B 3-4 (2-0)

Nagyberki, 200 néző. V.: Király K.

Gsz.: Andruskó (2), Huzmi, ill. Dorogi (2), Kiss Sz., Pákolicz.

Kaposvölgye: Strublics – Jagodics, Vaskó, Udvari, Fellai (Juhász), Huzmi, Andruskó, Fodor (Micic), Kalmár (Hock), Kardos, Godslove.
Edző: Horváth Lajos.
ETO B: Molnár – Dorogi, Szemerey, Kovács II Z., Vető, Berde (Planéta), Eugene, Kiss M. (Kiss Sz.), Pákolicz, Csermelyi, Copa (Sánta).
Edző: Klement István és Galambos Zoltán.

35. p: Godslove beadását Andruskó fejelte a hálóba. 1–0.
40. p: Bal oldali beadás után Andruskó fejelt ismét a kapuba. 2–0.
47. p: Dorogi bedobása után Pákolicz fejjel csúsztatta meg a labdát, Kiss Sz. pedig kapásból kilőtte a jobb alsó sarkot. 2–1.
60. p: Huzmi lövése talált utat a vendégek hálójába. 3–1.
62. p: Csermelyi küzdött a hazai védőkkel, s a labdát Dorogi lőtte a jobb alsó sarokba. 3–2.
65. p: Vető beadása után ismét Dorogi volt eredményes. 3–3.
80. p: A hazai védőket megelőzve Pákolicz pazar fejes góllal szerezte meg a vezető, mint később kiderült, győztes gólt a győrieknek. 3–4.
Jó iramú, gólgazdag mérkőzésen megérdemelt vendéggyőzelem született az eddig százszázalékos kaposvölgyiek ellen, melyet a második félidőben mutatott kimagasló játékának köszönhetett a vendégcsapat.

Jók: Huzmi, Andrusko, Godslove, ill. Kovács II Z., Kiss Sz., Pákolicz, Csermelyi.

Horváth Lajos: Az eddig hazai pályán minden mérkőzését megnyerő csapatomnak gratulálok, de ma egy nagyon jó és motivált ETO változatos és izgalmas mérkőzésen jobb volt nálunk.

Klement István: A mai nap tanulsága fiataljaink számára, hogy hogyan lehet úrrá lenni a nehézségeken. Hittel és akarattal.

Gyirmót - Kozármisleny 0-0

Gyirmót, 350 néző. V.: Szőts.

Kiállítva: Hergenrőder (47.).

Gyirmót: Boros – Kozmér, Pirka (Kiprich), Szabó Cs. (Nyári), Böjte, Ribi, Baumgartner, Horváth R., Polyák, Kovacsics, Tóth N.
Edző: Kiprich József.

Kozármisleny: Antal – Dienes, Éles, Kutyáncsányin (Molnár T.), Tóth Z. (Kresz), Lauer (Laki), Kanizsai, Szabó B., Tóth I., Hergenrőder, Horváth A.
Edző: Mihalecz István.

13. p: Polyák indította jobb oldalon Ribit, akinek beadásáról Tóth N. hajszállal maradt le.
14. p: Pirka beívelését Antal kapus szedte le Tóth N. fejéről.
34. p: Baumgartner ívelt be egy labdát a vendégvédőfal mögé, Ribi rácsapott, majd a kifutó Antal felett átemelt, lövése azonban a keresztlécen landolt. Óriási helyzet volt.
47. p: Hergenrőder megkapta második sárgáját műesésért, ezért Szőts játékvezető felmutatta neki a pirosat is.
75. p: Borosnak kellett bravúrt bemutatni. Egy nagy erejű Kutyáncsányin-lövést hatástalanított jó reflexszel.
Felejthető mérkőzésen a Gyirmót nem tudta lebirkózni a lelkesen játszó baranyai csapatot annak ellenére, hogy a második félidőt 10 emberrel játszotta végig a Kozármisleny.

Jók: Böjte, Kozmér, Polyák, ill. Antal, Dienes, Éles, Tóth Z.

Kiprich József: Végigtámadtuk a kilencven percet, felbillent a pálya, csak a legfontosabb hiányzott a játékunkból: a gól.

Mihalecz István: – Megérdemelten szereztünk egy pontot, főleg úgy, hogy egy félidőn keresztül emberhátrányban játszottunk.

• 2. Vinyo 2008. november 03. 10:06
    „Szépvolt Dolo,2gól ,csakígy tovább!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Látom még ez sem volt elég hogy a jókhoz kerülj,talán majd ha 3versz:D”
  • 1. 234ii 2008. november 02. 20:07
    „... meg az, hogy a "sporiknak" nem mertek a Horváth fivérek vacsorát prezentálni az Aranyhalban!
    Ha tiszta lenne minden Gyirmóti mérkőzés körülménye, akkor kiderülne az igazság!
    Hajrá foci!”

NBIII: Két győzelem, két vereség

Labdarúgás - A megyei NBIII-as csapatok közül nyert a Lipót és az SVSE, kiapott az MTE 1904 és a… Tovább olvasom