2016. 12. 06. kedd - Miklós -6°C | 2°C

NBII: Győri hatos

Labdarúgás - Az NB II 4. fordulójában a Nyugati csoportban Győri ETO második csapata hat gólt lőve diadalmaskodott a forduló előtt még a tabella második helyén álló Ajka ellen. A DAC gól nélküli döntetlent ért el a Felcsút otthonában, a Gyirmót pedig vereséget szenvedett a Kaposvölgyétől.

Felcsút - Integrál-DAC 0-0

Felcsút, 400 néző. V.: Oláh.

Felcsút: Farkas – Kocsis (Surányi), Makrai, Trampler, Fejes, Domján, Gálos, Sándor (Halász), Vadász (Székesi), Böcsföldi, Móri. Edző: Szijjártó István.

DAC: Deli – Pásztor, Szabadfi, Töltősi, Fleischhacker, Szücs, Lajtos (Sarus), Ludánszki, Müller (Bozsik), Bali (Mörtel), Laki. Edző: Lengyel Ferenc.

Kiegyenlített játékot hozott a két jól felkészített csapat küzdelme az első félidőben, a kapuk ritkán forogtak veszélyben. Szünet után mindegyik fél győzelemre játszott, ezért hajtós, élvezetes játék alakult ki. A vendégek közelebb álltak a győzelemhez, de
hiába alakítottak ki több nagy helyzetet is, gólt nem tudtak lőni.

Jók: Domján, Móri, ill. Szabadfi, Töltősi, Ludánszki.

Szijjártó István: – Igazságos döntetlen született.

Lengyel Ferenc: – Reális eredmény született, annak örülök, hogy a harmadik meccs óta nem kaptunk gólt.

Győri ETO FC B - Ajka 6-2 (3-0)

Gyirmót, 500 néző. V.: Pintér.

Gsz.: Cseri (11-esből), Subicz (öngól), Dorogi, Csermelyi, Szemerey, Pákolicz, ill. Szabó L., Csörnyei.

ETO: Varga Z. – Dorogi, Szemerey, Zámbó, Vető, Klement B. (Lapints), Pákolicz, Cseri, Frick (Planéta), Csermelyi (Gál A.), Sánta. Edző: Klement István, Galambos Zoltán.

Ajka: Grőber – Pothárn, Subicz, Pákai, Gunther, Imre, Manganelli, Hujber (Hornyák), Szabó L., Mihalecz, Csörnyei. Edző: Horváth Tamás.

12. p: Pákoliczot buktatták a büntetőterületen belül, Cseri biztosan értékesítette a 11-est. 1–0.
30 p. Pákolicz kilépett a védők közül, gólba tartó lövésébe Subicz még beleért, öngól. 2–0.
45. p: Cseri szöglete után Dorogi lőtt a hálóba. 3–0.
56. p: Szabó L. lövése a kapufáról pattant a kapuba. 3–1.
58. p: Frick beadása után Csermelyi lőtt gólt. 4–1.
61. p: A kapufáról kipattanó labdát Csörnyei lőtte a hazai kapuba. 4–2.
74. p: Cseri oldalszabadrúgása után Szemerey lőtt a hálóba. 5–2.
81. p: Gál A. labdájával Pákolicz kilépett és a kapus mellett magabiztosan helyezett a hálóba. 6–2.

A tudatosabban és jobban játszó hazai csapat megérdemelt győzelmet aratott.

Jók: Szemerey, Cseri, Pákolicz, Csermelyi, ill. Grőber, Szabó L.

Klement István: – Pákolicz kitűnő játékához felnőttek fiataljaink.

Horváth Tamás: – A más sebességen játszó ETO ilyen különbséggel is megérdemelten nyert.

Pákolicz Dávid remek játékkal vezérelte győzelemre az ETO NBII-es csapatát az Ajka ellen.

Kaposvölgye - Gyirmót 2-1 (1-0)

Kaposvölgye, 200 néző. V.: Király K.

Gsz.: Andruskó, Szellai, ill. Kozmér.

Kaposvölgye: Strublics – Jagodits, Fodor, Udvari, Szellai (Kalmár), Huzmi, Andruskó, Kardos (Szabó), Juhász, Godslove, Vukan. Edző: Horváth Lajos

Gyirmót: Boros – Pirka, Pék, Kozmér, Szabó (Bieder), Nagy Z. (Polyák), Ribi, Horváth, Baumgartner, Kovacsics, Tóth. Edző: Kiprich József.

10. p: Bal oldali szöglet után Szellai fejelt Boros kapujába. 1–0.
56. p: Kozmér büntetőből egyenlített. 1–1.
72. p: Andruskó ugyancsak büntetőből volt eredményes. 2–1.

A Gyirmót előtt adódott több gólszerzési lehetőség, de ezeket egy kivételével nem tudta értékesíteni.

Jók: Andruskó, Szellai, ill. Baumgartner.

Horváth Lajos: – Küzdelmes mérkőzésen győztük le a jó erőkből álló Gyirmót csapatát.

Kiprich József: – Rengeteg helyzetet kihagytunk és ez lett az eredménye.

• 1. I.KOVACS 2008. szeptember 01. 09:50
    „HAJRÁ hORVÁTH TESTVÉREK!!!!!!!”

ETO-Honvéd 4-1 (2-1)

Labdarúgás - Ami nem jött össze a legutóbbi hazai meccsen Bajzát Péternek, most sikerült. A csatár a… Tovább olvasom