2018. 04. 22. vasárnap - Csilla, Noémi 12°C | 23°C Még több cikk.

NBII: a rutin csak a döntetlenre volt elég

Labdarúgás - Hazai pályán játszott döntetlent a 6. fordulóban a Győri ETO FC B csapata.
Győri ETO FC B–ZTE B 1–1 (1–0)
Győr, ETO park, 200 néző. V.: Barna.

ETO B: Sánta András – Dorogi, Eugene, Póti, Varga L. (Vető), Berde (Kiss Sz.), Supic, Ato, Copa, Bajzát (Csermelyi), Sánta Attila.
Edző: Klement István és Galambos Zoltán.

ZTE B: Sipos – Péter (Tróbert), Bozsoki, Kovács G., Kocsis A., Polareczki (Rábold), Szalai T., Keszei, Petneházi, Barna (Mátyás), Hadar.
Edző: Bán István.

Gsz.: Berde, ill. Hadar.

10. p: Copa oldalról elvégzett szabadrúgását követően Berde fejelte a labdát a zalaegerszegi kapuba. 1–0.
68. p: Egy vendégszöglet után Berde mellől Hadar fejelt a hazai kapuba. 1–1.

A győriek már a harmadosztályban is egy csoportban küzdöttek a pontokért a zalaegerszegiek második csapatával. Kettejük összecsapásából eddig mindig az ETO B került ki győztesen, a jó sorozat folytatásában bíztak a győri vezetők. Ráadásul több, az első csapatban megfordult játékossal léphettek pályára. A nagyon erős összeállításban játszó győriek az első félidőben el is dönthették volna a mérkőzést a fiatalokból álló ZTE B ellen, ám kimaradtak a lehetőségek. A folytatásban a vendégek akaratban felülmúlták a hazaiakat és a végén még nagyobb meglepetést is okozhattak volna.

Jók: Sánta András, Eugene, ill. Kovács G., Szalai T., Petneházi, Hadar.

Klement István: – Nem mondok újat, jó nevek még nem alkotnak jó csapatot.

Bán István: – Játékunkban benne volt a győzelem is.

Kikapott a Gyirmót

Kétgólos vereséget szenvedett a szombaton lejátszott edzőmérkőzésen a Gyirmót.

A Nyugati csoport listavezetője betegségek, sérülések miatt nem a legerősebb összeállításban lépett pályára Rákospalotán, a Keleti csoportot a forduló előtt vezető REAC otthonában.

REAC–Gyirmót 3–1 (1–1)

Gyirmót: Boros (Molnár L.) – Pirka, Böjte (Lázár), Pék, Szabó Cs., Pápai, Horváth R., Baumgartner, Polyák, Laki (Galambosi), Homonyik.
Edző: Kiprich József.

Gsz: Horváth.

Negyedik a Lami-Véd Győr

Kosárlabda - A SEAT Lami-Véd Győr csapata Csehországban vett részt egy felkészülési tornán, míg a… Tovább olvasom