2016. 10. 01. szombat - Malvin 13°C | 23°C

NBII: a hosszabításban nyert a Gyirmót

A Gyirmót a hosszabbítás perceiben szerezte meg a győztes gólt a Barcs ellen. kiprich József csapata 6 ponttal előzi meg a nagy rivális pécsieket.
Gyirmót–Barcs 1–0 (0–0)
Gyirmót, 400 néző. V.: Erdős.

Gyirmót: Deli Z. – Bognár Zs., Kozmér, Böjte, Szabó Cs., Kiss Zs. (Homonyik), Baumgartner (Czanik), Tóth B., Nagy L. (Tóth N.), Weitner, Laki.
Edző: Kiprich József.

Barcs: Halasi – Dienes, Matus, Balogh T., Domonkos, Csongár, Hock, Horváth P., Kordéj, Thiago (Huzmi), Brdanin (Opacsics).
Edző: Tóth József.
Gsz.: Tóth N.

92. p: Bognár jobb oldali beadását Laki lőtte a felső kapufára, a kipattanó labdát Tóth N. vágta közelről a hálóba. 1–0.
Az élvonalba igyekvő Gyirmót a bent maradásért küzdő Barcsot fogadta és a mérkőzés a két csapat helyzetének megfelelő találkozót eredményezett. A hazaiak mindvégig rá tudták erőltetni akaratukat vendégeikre és sorra dolgozták ki helyzeteiket, de rendre elpuskázták a gólszerzési lehetőségeiket, amelyeknél említést érdemel, hogy a barcsi hálóőr, Halasi remek napot fogott ki és nagy részben neki köszönhető, hogy nem dőlt el korábban a mérkőzés. Az utolsó pillanatokig zakatoló gyirmóti csapat vezetőedzője, Kiprich József a már korábban is többször bizonyított Tóth Norbert beállításával ismét jól döntött, a hazai támadó a hosszabbításban szerzett góljával eldöntötte a három pont sorsát.
A mindvégig rendkívül jól szervezett vendégekkel szemben az ellentmondást nem tűrő lelkesedéssel játszó hazaiak végül megérdemelten diadalmaskodtak, így továbbra is hat ponttal előzik meg a szintén a feljutásért küzdő pécsieket.

Jók: Bognár Zs., Kozmér, Böjte, Tóth B., Tóth N., ill. Halasi, Thiágo.

Kiprich József: – Nehéz mérkőzésre számítottunk, s ez be is igazolódott. Elismerem, szerencse is kellett mai győzelmünkhöz, de tény, hogy ezért ma nagyon sokat tettünk.

Tóth József: – Kontrákra játszottunk, s megnehezítettük a hazaiak dolgát, sőt, nekünk is volt néhány gólszerzési lehetőségünk. A hazai gárda többet tett a győzelemért s ezért megérdemelt a sikere.

Videoton B–Győri ETO FC B 2–0 (0–0)
Felcsút 200 néző. V.: Barna G.

Videoton B: Somodi – Margitics, Vaszicsku, Papucsek, Fejes, Rása, Soós (Kiss R.), Gyurcsó, Móri, Babos (Máté), Olasz (Szelecki).
Edző: Hartyáni Gábor.

ETO B: Radosavljevic– Nagy Á., Domanyik, Paget, Vető, Berde, Copa (Horváth G.), Nyitrai, Molnár T., Sharashenidze (Simon), Miklós (Varga T.).
Edző: Klement István és Galambos Zoltán.

Gsz.: Olasz, Máté.

62. p: Olasz lövése a felső lécről vágódott a gólvonal elé, de a játékvezető az asszisztensével egyeztetve meglepetésre gólt ítélt. 1–0.
85. p: Gyors hazai kontra után Gyurcsó beadását Máté lőtte a hálóba. 2–0.

Két jól felkészített csapat jó iramú mérkőzésén – amely inkább volt „döntetlenszagú" – jelentősen befolyásolta a végeredményt egy rossz bírói ítélet: a kapufáról lepattanó labda ugyanis nem jutott túl a győri gólvonalon, a játékvezetők mégis gólt ítéltek. Ezután a vendégek ugyan megpróbáltak egyenlíteni, de a végén egy Videoton-kontra után eldőlt a mérkőzés a hazai pálya minden előnyét élvező Fehérvár B javára.

Jók: Gyurcsó, Móri, Olasz, ill. Domanyik, Berde, Nyitrai.

Hartyáni Gábor: – Egy jó mérkőzésen sikerült egy jó és szervezett Győri ETO-t legyőznünk.
Klement István: – Hus
zonkét fordulóban pont huszonkétféle összeállításban léptünk pályára, de gratulálok kollégáimnak, mert ennek ellenére a rendszer működik.

• 1. drKotász 2011. április 18. 10:19
    „Szánalmas csaló banda, idén sem jutnak fel. Megint eladják az indulást.”

NBIII: az idény legjobb játékával nyert az MTE 1904

Az MTE 1904 az idény legjobb játékával magabiztosan győzte le a ZTE B csapatát. Az SVSE ikszelt, de… Tovább olvasom