2017. 02. 20. hétfő - Aladár, Álmos 0°C | 9°C Még több cikk.

NBII: a Gyirmót nyerte a rangadót

A Gyirmót hazai pályán 2-1-re verte a Pécs együttesét. A gyirmóti gólokat Polyák és Kiss lőtték, a pécsi találat szerzője Stark Péter volt.

Gyirmót - Pécs 2-1 (1-1)
Győr-Gyirmót, 500 néző. Vezette: Kassai V. (Ortó Gy., Szalai D.)

Gyirmót: Boros – Pirka, Böjte, Kozmér, Szabó Cs. (Homonyik), Nagy L., Kiss Zs., Baumgartner, Horváth R., Polyák (Laki), Lajtos (Pék).
Edző: Kiprich József.

Pécs: Hegedűs – Sütő, Nagy O. (Berdó), Cseri (Horváth Zs.), Kecskés, Stark, Szamosi, Regedei, Lantos, Lovrencsics (Jánó), Szabó L.
Edző: Botos Antal.

Gsz.: Polyák, Kiss Zs., ill. Stark.

A zuhogó esőban rendezett mérkőzésen Polyák szerezte meg a vezetést a hazaiaknek, 25 méterről talált a kapuba. Az első félidő végén egyenlített a Pécs, Stark Péter 22 méteres szabadrúgása a gyirmótiak kapujában kötött ki. A 80. percben Kiss Zsolt kapáslövése akadt a vendégek hálójába, amelyre szabályos góllal már nem tudtak válaszolni a pécsiek (szabálytalannal igen, az utolsó pillantban lőtt góljukat a játékvezető les miatt érvénytelenítette).

Kiprich József: – A nagy gólok mérkőzése volt, remek érzés volt látni, hogy tizenegy játékosból tizenegy csúszik-mászik a győzelemért.

Botos Antal: A hazaiak mindent megtettek a győzelem érdekében és ehhez akadt partnerük is.

A két csapat versenyfutását a kék mezes gyirmótiak nyerték. Fotó: HBE

A Gyirmót győzelmével továbbra is az NB II. Nyugati csoportjának élén áll

Kozármisleny–Győri ETO FC B 1–1 (0–1)
Kozármisleny, 500 néző. V.: Becséri.

Kozármisleny: Mester – Éles, Finta, Dienes, Tasselmayer, Vojnics, Kollega (Hergenrőder), Fabinho (Laki), Barta, Tóth Z., Lauer.
Edző: BeneFerenc.

ETO B: Molnár P. – Dorogi, Eugene, Nyári, Varga L., Supic, Berde (Bieder), Ato, Kiss Sz. (Vető), Dato (Póti), Sánta.
Edző: Klement István és Galambos Zoltán.

Gsz.: Barta, ill. Kiss Sz.

15. p: Kiss Sz. remek cselek után 18 méterről kilőtte a jobb alsó sarkot. 0–1.
50. p: A védők között pattogó labda szerencsésen Barta elé került, aki szép gólt lőtt. 1–1.
Jó mérkőzésen igazságos döntetlen született. Az első félidőben az ETO B eldönthette volna a találkozót, a második játékrészben viszont a hazaiak kerültek fölénybe, de ez csak az egyenlítésre volt elegendő.

Jók: Dienes, Tóth, Barta ill. Eugene, Nyári, Kiss Sz.

Bene Ferenc: – Színvonalas mérkőzésen igazságos döntetlen a jól felkészített győriek ellen.

Klement István: Megérdemelten szereztünk egy pontot egy jó Kozármisleny ellen.

• 3. sivatag66 2009. szeptember 05. 00:48
    „Gyirmototo ????????????? pöécsi ???????????????”
  • 2. pintér 2009. szeptember 04. 23:15
    „Stark is nemhogy a Gyirmototo választotta volna! Lehet hogy ide be sem fért volna. Végülis a Böjte-Kozmér duo ismét levette a pályról az egész pöécsi támadokat!
    csak a GYIRMÓT”
  • 1. kovacsgeri 2009. szeptember 04. 21:23
    „Pécs nagyon akar NB1es csapatot, és ők kapni fognak licenszet is, hiába jobb a pályán a Gyirmót...”

NBIII: az első siker Csornán

Labdarúgás - A Csorna nyert, az MTE 1904 döntetlent játszott, a Lipót pedig kikapott az NBIII… Tovább olvasom