Kisalföld logö

2017. 09. 23. szombat - Tekla 9°C | 18°C Még több cikk.

NB III: megyei rangadó a harmadik fordulóban

Hétvégén rajtol az NB III-as bajnokság, a Nyugati csoportban két megyei csapat, a Győri ETO FC II és a Futura Mosonmagyaróvár érdekelt.

Ősszel 16 fordulót rendeznek, a 17. forduló jövő márciusban lesz.

1. forduló. Augusztus 17., szombat: Dorogi FC–AFC Csákvár, Tököl VSK–Újbuda FC, Balatonfüredi FC–Mosonmagyaróvár, Haladás II–
Veszprém FC, Nagyatádi FC–Csepel FC 17.30 ó. Augusztus 18., vasárnap: BKV Előre–Budaörs, Győri ETO FC II–Diósdi TC, Andráshida SC–Körmendi FC 17.30 ó.

2. forduló. Augusztus 24., szombat: Csepel–Haladás II, Veszprém–Balatonfüred, Mosonmagyaróvár–Andráshida, Körmend–Győri ETO II, Budaörs–Tököl, Újbuda–Dorog, Csákvár–Nagyatád 17.30 ó.
Augusztus 25., vasárnap: Diósd–BKV Előre 17.30 ó.

3. forduló. Augusztus 30., péntek: Győri ETO II–Mosonmagyaróvár 17.30 ó. Augusztus 31., szombat: Dorog–Budaörs, Tököl–Diósd, Balatonfüred–Csepel, Csákvár–Újbuda 17.30 ó. Szeptember 1., vasárnap: BKV Előre–Körmend, Andráshida–Veszprém, Haladás II–Nagyatád 17.30 ó.

4. forduló (szeptember 7–8.). Haladás II–Csákvár,
Nagyatád–Balatonfüred, Csepel–Andráshida, Veszprém–
Győri ETO II, Mosonmagyaróvár–BKV Előre, Körmend–Tököl, Diósd–Dorog, Budaörs–Újbuda.

A mosonmagyaróváriak (balra) már a szezon elején összecsapnak a másik megyei csapattal, a csoportban újonc ETO II-vel.
A mosonmagyaróváriak (balra) már a szezon elején összecsapnak a másik megyei csapattal, a csoportban újonc ETO II-vel.

5. forduló (szeptember 14–15.). Dorog–Körmend, Tököl–Mosonmagyaróvár, BKV Előre–Veszprém, Győri ETO II–
Csepel, Andráshida–Nagyatád, Balatonfüred–Haladás II, Újbuda–Diósd, Csákvár–Budaörs.

6. forduló (szeptember 21–22.). Balatonfüred–Csákvár, Haladás II–Andráshida, Nagyatád–Győri ETO II, Csepel–BKV Előre, Veszprém–Tököl, Mosonmagyaróvár–Dorog, Körmend–Újbuda, Diósd–Budaörs.

7. forduló (szeptember 28–29.). Dorog–Veszprém, Tököl–Csepel, BKV Előre–Nagyatád, Győri ETO II–Haladás II, Andráshida–Balatonfüred, Budaörs–Körmend, Újbuda–Mosonmagyaróvár, Csákvár–Diósd.

8. forduló (október 5–6.). Andráshida–Csákvár, Balatonfüred–Győri ETO II, Haladás II–BKV Előre, Nagyatád–Tököl, Csepel–Dorog, Veszprém–Újbuda, Mosonmagyaróvár–Budaörs, Körmend–Diósd.

9. forduló (október 12–13.). Dorog–Nagyatád, Tököl–Haladás II, BKV Előre–Balatonfüred, Győri ETO II–Andráshida, Diósd–Mosonmagyaróvár, Budaörs–Veszprém, Újbuda–Csepel, Csákvár–Körmend.

10. forduló (október 19–20.). Győri ETO II–Csákvár, Andráshida–BKV Előre, Balatonfüred–Tököl, Haladás II–Dorog, Nagyatád–Újbuda, Csepel–Budaörs, Veszprém–Diósd, Mosonmagyaróvár–Körmend.

11. forduló (október 26–27.). Dorog–Balatonfüred, Tököl–Andráshida, BKV Előre–Győri ETO II, Körmend–Veszprém, Diósd–Csepel, Budaörs–Nagyatád, Újbuda–Haladás II, Csákvár–Mosonmagyaróvár.

12. forduló (november 2–3.). BKV Előre–Csákvár, Győri ETO II–Tököl, Andráshida–Dorog, Balatonfüred–Újbuda, Haladás II–Budaörs, Nagyatád–Diósd, Csepel–Körmend, Veszprém–Mosonmagyaróvár.

13. forduló (november 9–10.). Dorog–Győri ETO II, Tököl–BKV Előre, Mosonmagyaróvár–Csepel, Körmend–Nagyatád, Diósd–Haladás II, Budaörs–Balatonfüred, Újbuda–Andráshida, Csákvár–Veszprém.

14. forduló (november 16–17.). Tököl–Csákvár, BKV Előre–Dorog, Győri ETO II–Újbuda, Andráshida–Budaörs, Balatonfüred–Diósd, Haladás II–Körmend, Nagyatád–Mosonmagyaróvár, Csepel–Veszprém.

15. forduló (november 23–24.). Dorog–Tököl, Veszprém–Nagyatád, Mosonmagyaróvár–Haladás II, Körmend–Balatonfüred, Diósd–Andráshida, Budaörs–Győri ETO II, Újbuda–BKV Előre, Csákvár–Csepel.

16. forduló (november 30–december 1.). Csákvár–Dorog, Újbuda–Tököl, Budaörs–BKV Előre, Diósd–Győri ETO II, Körmend–Andráshida, Mosonmagyaróvár–Balatonfüred, Veszprém–Haladás II, Csepel–
Nagyatád.

hirdetés

Kövessen minket, kommentelje híreinket a Kisalfold.hu Facebook oldalán!

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

BL-rekorder a DAC-pályán

A megyei I. osztályú DAC 1912 egyik meghatározó játékosa lehet a korábbi válogatott Korsós György.… Tovább olvasom