2017. 07. 25. kedd - Kristóf, Jakab 18°C | 25°C Még több cikk.

NB III foci - Sima ETO győzelem a Csorna ellen - fotók, videó

A mérkőzésen a győri ETO játszott mezőnyfölényben, megérdemelten nyerték meg a találkozót 3-0-ra.
Megérdemelten győzött 3-0-ra hazai pályán a Győri ETO FC együttese a Csornai SE csapata ellen az NB III első fordulójában.

Remek hangulatú mérkőzésen a győriek már az első félidőben 2-0-ra vezettek Mayer és Szabó góljaival, majd a szünetet követően a találkozó 50. percében Mayer büntetőjével alakult ki a 3-0-ás végeredmény.

Győri ETO FC - Csornai SE 3-0

ETO Park, 3500 néző. Vezeti: Horváth T. (Molnár, Révész)

ETO: Horváth (k) Köles, Kozma, Nagy Á., Németh M., Pongrácz, Kerékgyártó, Weitner, Szabó B., Mayer, Illés.
Vezetőedző: Németh Zoltán.

Csorna: Bognár (k), Farkas , Kovács Sz., Nagy Sz., Csonka, Szabó T., Babics, Szabó Z., Iványi, Visy, Serfőző.
Vezetőedző: Bognár Zsolt.

Fotók

Edzői értékelések:

Németh Zoltán: - Szeretném megköszönni a szurkolók buzdítását, tíz perc kellett hozzá, hogy megszokjuk a stadiont és ezt a hangulatot, majd fokozatosan felőröltük a szimpatikusan és szervezetten játszó csornaiakat. A mérkőzés elején sok technikai hibát követtünk el, utána fokozatosan feljavultunk, de a jövőben ennél tudunk jobban is játszani.

Bognár Zsolt: - Gratulálok az ETO-nak! Nem akartunk szimpatikus csapat lenni, inkább eredményesek. Jól kezdtünk, helyzeteink is voltak, de később fölénk nőtt az ETO a jobb képességű játékosainak köszönhetően. Csalódott nem vagyok, inkább van egy kis hiányérzetem, mert ilyen stadionban és ilyen sok néző előtt harapósabban is játszhattunk volna, mert játékban egyelőre ennyit tudunk.

Élő közvetítés

1.p. A vendégek kezdték a találkozót!

5. Gyors győri ellentámadás végén a jobb oldalról beérkező labdát Bognár szerezte meg Illés elől.

8.p. Serfőző került nagy helyzetbe, majd a kifutó Horváthba lőtte a labdát.

17.p. Szabó szabadrúgása tekeredett a kapu bal oldala felé, de Bognár jó helyen állt és fogta a labdát.

22.p. Vezet az ETO! A védők mögé befutó Mayer kapott remek labdát, majd jobb lábbal a kifutó Bognár felett a kapu közepébe. 1-0

25. 2-0! Illés futott el remekül a jobb oldalon, majd középre adott az érkező Szabó felé, aki higgadtan laposan lőtt a kapu közepébe.

33.p. Weitner távoli szabadrúgása centikkel ment el a felső kapufa felett.

37.p. Mayer távoli lapos lövését magabiztosan fogta Bognár.

50. Kezezés miatt tizenegyeshez jutott az ETO! A labda mögé Mayer állt, aki magabiztosan lőtt jobb lábbal laposan a kapu jobb oldalába! 3-0

57. Illés helyett Vankó a pályán a győrieknél.

64.p. Cseréltek a vendégek is. Szabó Z. helyett Győrvári a pályán.

65.p. Az elmúlt percekben főleg mezőnyjátékot láthattunk, keveset forogtak veszélyben a kapuk.

68.p. Kerékgyártó helyére Németh érkezett a hazaiaknál.

81.p. Mayer bal oldali szöglete után Weitner centikkel fejelt a bal oldali kapufa mellé.

82.p. Weitner helyére Kelemen érkezett a pályára.

85.p. Szabó helyére Udvardi érkezett a pályára a csornaiaknál.

89.p. Pongrácz indítása után Szabó T. került helyzetbe, majd 12 méterről a kifutó Bognárba lőtte a labdát.

90.p. Vége a találkozónak.

Győri ETO FC - Csornai SE 3-0 (2-0)

ETO–Csorna a nyitányon az NB III-ban

A Győri ETO a Csornát fogadja a labdarúgó NB III Nyugati csoportjának nyitányán, augusztus 1-jén, szombaton. A Mosonmagyaróvár a Puskás Akadémia II vendége lesz Felcsúton.

Az őszi idény a 17. fordulóval november 21-én fejeződik be.

Labdarúgó NB II - Döntetlennel kezdett a Szeged 2011

Az előző szezonban bronzérmes Gyirmót a Szeged elleni, idegenbeli döntetlennel kezdte meg… Tovább olvasom