NB III foci - Kaposvári győzelem Csornán, kikapott a Gyirmót II. is - fotók

A gyirmótiak a 16., utolsó helyen állnak, a Csorna a 14.
Csornai SE-Kaposvári Rákóczi FC  0-1 (0-1)

Csorna: Dénes Zs. – Baranyai, Hajba, Kelemen (Papp R., 73.), Litresics, Czanik, Kovács L. (Pataki, 79.), Füredi, Kerékgyártó, Serfőző (Simon A., 68.), Horváth M. Edző: Horváth Dénes.

Kaposvár: Slakta – Nagy J., Lakatos G., Fodor, Hadaró, Szakály A. (Böjte, 63.), Ur, Sóron (Andorka, 77.), Ivancsics, Kollega, Rajczi (Sárközi, 73.). Edző: Waltner Róbert.

Gsz.: Rajczi (43.).
Kiállítva: Baranyai (42.).

A kihagyott hazai helyzetek megbosszulták magukat: a 43. percben Baranyai buktatta a tizenhatoson belül Sóront. A csornai védő piros lapot kapott, a megítélt büntetőből pedig Rajczi magabiztosan gurított a jobb alsó sarokba. 0–1.
A második játékrészben az emberhátrány ellenére is kiegyenlített volt a játék. Bár sokat tett a Csorna a pontszerzésért, ez nem sikerült.

Horváth Dénes: – Az oroszlán bajszának megcibálására készültünk, de ez csak a játékban valósult meg. Egy kiállítással megfejelt tizenegyes azonban eldöntötte a bajnokesélyes elleni mérkőzésünket. A második félidőben emberhátrányban is bátran játszott a csapatom, így ezért a vereségért nem kell szégyenkeznünk.

Waltner Róbert: – Az első meccs mindig nehéz, ilyenkor bármi megtörténhet. Nem ilyen mérkőzésre számítottunk, de abból nem lehetett kiindulni, hogy az előző héten hat-nullára kikapott mostani ellenfelünk, a Csorna. A pozitívum viszont az, hogy egy ilyen mérkőzést is sikerült megnyernünk.

NB III foci - Csorna-Kaposvár. Fotók: Bertleff András.
Videoton II-Gyirmót FC Győr II  2-0 (1-0)
Székesfehérvár, 200 néző. V.: Leél-Őssy.

Videoton II: Hársfalvi – Tóth B., Lőrincz (Kondor, 88.), Réti, Szabó B. (Galacs, 46.), Hadzic, Torvund (Pápai, 67.), Mocsi, Bolla, Szolnoki, Tamás. Edző: Tímár Krisztián.

Gyirmót II: Rengel – Bedi, Nagy B., Németh Zs., Papp R. (Tiba, 56.), Kiss M. (Nyakas, 22.), Csongrádi, Orbán, Farkas Z., Dávid L., Éri (Vörösbaranyi, 66.). Edző: Nagy László.

Gsz.: Szolnoki (22.), Bolla (79.).

A 22. percben Hadzic passzolt Szolnokinak, aki 9 méterről, nagy erővel lőtt a hálóba. 1–0.
A második félidőben valamivel kiegyenlítettebb lett a játék. A 79. percben a csereként pályára lépő Pápai adott remek labdát Bollának, aki 10 méterről kilőtte a jobb alsó sarkot. 2–0.
A gyirmótiak sima vereséggel kezdték a tavaszt.

Tímár Krisztián: – Kellemes időben, jól előkészített pályán sikerült meggyőző teljesítményt nyújtani. Próbáltunk nagy iramot diktálni, nyomást helyezni az ellenfelünkre.

Nagy László: – Egygólos hátrányban meg tudtuk volna szorongatni ellenfelünket, de nem éltünk a lehetőséggel.