2018. 05. 26. szombat - Fülöp, Evelin 13°C | 25°C Még több cikk.

NB III foci - A Gyirmót kikapott, a Csorna pontot szerzett

Dunaharaszti -Csornai SE  0-0
Dunaharaszti, 100 néző. V.: Sipos.

Dunaharaszti: Ivicevic – Márton D., Szenes, Bíró T., Farkas, Kovács G., Nyéki, Gacsal, Rusvay (Rebcsák, 77.), Mendebaba, Rétsági. Edző: Króner Péter.

Csorna: Dénes – Hajba, Nagy Sz., Kelemen, Litresics, Füredi, Csikós (Simon A., 76.), Kerékgyártó (Pataki, 70.), Czanik, Kovács B., Németh B. (Horváth M., 74.).

Kiegyenlített küzdelemben gól nélküli döntetlent játszott egymással a Csorna és a Dunaharaszti.
Bár kisebb-nagyobb lehetőségek mindkét együttes előtt adódtak, ezeknél a kapusok magabiztosan látták el feladatukat.

Króner Péter: – Stabil védekezésre készültünk, mert tudtuk, hogy a Csorna sokkal jobb csapat, mint ahogy azt a jelenlegi helyezése mutatja. A gólszerzéshez szükséges plusz ezúttal mindkét együttesből hiányzott, így úgy gondolom, igazságos döntetlen született.

Családi János, a Csornai SE elnöke: – Egy jó csapat otthonában sikerült gól nélküli döntetlent elérni, ami dicsérendő lenne, ha nem ebben a pozícióban lennénk, ám így az egy ponttal nem lehetünk elégedettek.

Kaposvári Rákóczi-Gyirmót FC Győr II  1-0 (0-0)
Kaposvár, 350 néző. V.: Kubicsek.

Kaposvár: Slakta – Nagy J., Ur, Lakatos, Hadaró – Godzsajev (Sárközi, a szünetben), Szakály – Nagy K. (Fodor M., 88.), Ivancsics, Kollega (Böjte, 58.) – Andorka. Edző: Waltner Róbert.

Gyirmót II: Rengel – Bedi, Tiba, Széles, Dávid – Orbán – Czár, Gelencsér (Tóvizi, a szünetben), Stieber A. (Horváth D., 80.), Csongrádi (Papp R., 69.) – Farkas Z. Edző: Nagy László.

Gsz.: Böjte (67.).
67. p: Ivancsics jobb oldali szabadrúgását Rengel még bravúrral védte, de a kipattanó labda Böjtéhez került, aki középről, 5 méterről az elmozduló kapus helyére lőtte a labdát. 1–0.
A helyzetek alapján megérdemelt hazai győzelem született.

Waltner Róbert: – Bár megszereztük a három pontot, nem vagyok elégedett. Nem lebecsülve a Gyirmót II csapatát, idegenben rúgtunk nekik egy hetest, most pedig hazai környezetben, a saját szurkolóink előtt egy kínkeserves meccsen nyertünk.

Nagy László: – Egy pontért jöttünk Kaposvárra, próbáltunk kontrákra építeni. A hazaiaknak több helyzetük volt, főleg az első félidőben, de a kapusunk nagyon jól védett. A második játékrészben aztán egy ártalmatlan szituációból kaptunk gólt. Ennyivel azért jobb volt a Kaposvár.