Az MTE 1904-nek gól nélküli döntetlenre futotta a Hévíz ellen hazai pályán.

Csorna, 400 néző. V.: Szepesi.

Csorna: Lőre – Simita, Jakab Á., Nagy Szabolcs, Csonka (Nagy Szilárd), Dorogi, Horváth A. (Kiss A.), Szigeti, Molnár G., Kiss M. (Véghelyi), Nyerges. Edző: Varga Péter.

Csákvár: Hegedűs – Bencze, Domján, Földes (Németh B.), Molnár Cs., Béres, Ambrus, Sötét, Tornyai (Molnár V.), Imrik, Rigó (Csordás). Edző: Nyigri Richárd.

Gsz.: Szigeti, ill. Sötét, Molnár Cs.

A 38. percben előnybe került a Csákvár: Imrik élesen kapu elé lőtt labdája megcsúszott egy hazai fejen, amit 5 méterről Sötét vágott a léc alá. 0–1. Nem kellett sokat várni a csornai egyenlítésre. A 43. percben Dorogi szélről belőtt szabadrúgása előbb elakadt a sorfalban, majd a csornai játékos ismételhetett, ezúttal sokkal jobban sikerült a beadás, ugyanis Szigeti mindenkit megelőzve 7 méterről a kapu jobb alsó sarkába fejelt. 1–1. A 76. percben a sokadik csákvári szöglet gólt eredményezett. A rövid saroknál Bencze tovább csúsztatta a labdát, amit a hosszú oldalon álló Molnár Cs. közelről a hálóba bólintott. 1–2. A Csorna ezt követően mindent megtett az egyenlítésért, kapuja elé szögezte a Csákvárt, ám komoly helyzetet már nem tudott kialakítani. Kitűnő játékvezetés mellett igazi rangadót hozott a mérkőzés kiélezett taktikai csatával, nagy irammal, ám kevés helyzettel. A Csákvár két rögzített szituáció után elért góljával győzte le a minden dicséretet megérdemlő csornai csapatot, amely a mérkőzés összképét tekintve rászolgált volna a döntetlenre.

Jók: Jakab Á., Nagy Szabolcs, Szigeti, Molnár G., ill. Sötét, Imrik, Molnár Cs.

Varga Péter: – Kényszerű cserékkel, nagyon jó csapat ellen, színvonalas mérkőzésen veszítettük el a rangadót.

Nyigri Richárd: – Azt gondolom, összességében többet tettünk a három pontért és megérdemelten győztük le a szervezetten játszó Csornát.

MTE 1904-Hévíz 0-0
Mosonmagyaróvár, 200 néző. V.: Vass I.

MTE 1904: Antal – Horváth Á., Dombi, Kovács M., Ladiszlaidesz, Kovács Á., Schmatovich G., Angyal (Cseri), Németh B. (Derdák), Herczeg (Schafranek), Böcskör. Edző: Siska Attila.

Hévíz: Szabó A. – Rácz, Bódi (Herbály), Czafit, Fisli, Kovács R. Horváth Gy., Keszei, Babati (Kónya), Buza, Pandur. Edző: Damina László

Kiállítva: Buza (89.).

A 25. percben egy bal oldali szöglet után Dombi három méterről leadott lövését védte Szabó. Az 56. percben Keszei öt méterről tisztán lőhetett kapura, de Antal bravúrral hárított. Három perccel ezután Dombi jobb oldali beadását Ladiszlaidesz hat méterről a jobb kapufára fejelte.  A 75. percben Böcskör bal oldali beadását követően Schmatovich nagy helyzetben, öt méterről a kapu mellé fejelte a labdát. A 84. percben Keszei lépett ki a védők közül, s már csak Antallal állt szemben, de nyolcméteres lövését szépen hárította a hazai kapus.

Az első játékrészben többnyire a középpályán folyt a mérkőzés, eseménytelen mezőnyjátékkal. Mindkét csapat rengeteg hibával játszott, a kapuk nem forogtak veszélyben. Szünet után élénkebb lett a mérkőzés, már a támadásokkal is többet foglalkoztak a csapatok, de a befejezések egyik oldalon sem voltak sikeresek. Végeredményben küzdelmes, ám alacsony színvonalú mérkőzésen, igazságos döntetlen született.
Jók: Antal, Dombi, ill. Horváth Gy., Fisli, Keszei.

Siska Attila: – Küzdelmes mérkőzésen sajnos meg kellett elégednünk az egy ponttal.

Damina László: – Igazságos döntetlen született két jól teljesítő csapat részéről.