NB III - Öt meccs után nyert a Mosonmagyaróvár

Győr, 200 néző. V.: Lapath.

ETO II: Horváth D. – Farkas B. (Kálmán Sz.), Kelemen, Kozma, Németh M., Szabó L., Füleki (Végh T.), Szabó T. (Schillinger R.), Irmes, Szabó Bence, Medgyes. Edző: Németh Zoltán és Jäkl Antal.

BKV Előre: Szabó Balázs – Csikortás (Sebők), Major, Nyárasdi, Tóth A., Herczeg, Dobó (Gerhardt), Birtalan (Peinlich), Varga B., Kálmán Zs., Miklósvári. Edző: Menczeles Iván.
Gsz.: Medgyes, Szabó Bence.

A 34. percben Medgyes–Szabó Bence adogatás után előbbi könnyedén lőhetett a hálóba. 1–0. Négy perc múlva Medgyes szabadrúgását Füleki fejelte vissza Szabó Bencéhez, aki a gólpassza után a góllövők közé is feliratkozhatott. 2–0. A hazaiak az első félidőben kitűnően fociztak, s három újoncot is avattak, Farkas Balázs, Kálmán Szilárd és Schillinger Richárd élete első NB III-as meccsén lépett pályára.
Jók: mindenki, ill. Varga B., Major.

Németh Zoltán: – A fiataljaink ugyanolyan szenzációsak voltak, mint amilyen színészi teljesítményt láthattunk a hétvégén a Macskák című előadáson.
Meronka Péter

Mosonmagyaróvár-Nagyatád 3-0 (0-0)
Mosonmagyaróvár, 200 néző, V.: Jakab Á.

Futura Mosonmagyaróvár: Kormos – Kálmán, Domanyik, Karácsony, Papp T., Nagy Á., Kollár B. (Darázs), Régely, Schmatovich, Kollár M. (Szénási), Varga T. (Németh B.). Edző: Tiba Zoltán.

Nagyatád: Gyenes – Horváth B., Dekanics, Rácz L., Németh E., Ferencz, Bezdi, Szántó (Besenyi), Márton, Csató (Galamb), Nikolic. Edző: Papp Zoltán.

Gsz.: Varga T., Papp T., Szénási.

Papp Tibor 25 méteres bombájára a nagyatádi kapus mozdulni sem tudott, de szerencséjére a keresztlécről kifelé pattant a labda. A 70. percben sikerült feltörni a Nagyatád stabil védelmét: Régely szép cselekkel játszotta tisztára magát, majd az alapvonalról Varga Tamáshoz centerezett, aki 5 méterről a kapu közepébe bombázott. 1–0. A 88. percben Varga a balszélen iramodott meg, majd az alapvonalról laposan középre passzolta a labdát, amit Papp Tibor 7 méterről a kapuba vágott. 2–0. A 92. percben Schmatovich passza után a csereként beálló Szénási 6 méterről lőtt a kapuba. 3–0.

Egy percig sem volt kérdéses, melyik a jobb csapat, de ez gólokban csak a mérkőzés hajrájában mutatkozott meg.

Jók: Varga T., Régely, Papp T., Kollár M., ill. Csató.

Tiba Zoltán: – Az első félidőben már eldönthettük volna a meccset, de akkor még kimaradtak a helyzeteink. Végig türelmesek voltunk, ennek köszönhetjük a győzelmet.

Papp Zoltán: – A kapott gól után teljesen összezuhant a csapatom.