Budapest, 500 néző. V.: Pillók.

III. Ker. TVE: Kondor – Scheiber, Pálfalvi, Filó, Lóska, Szikes, Lőrincz (Móczó), Kocsis M., Bartha (Kovács T.), Kaszai, Horváth L (Breuer). Edző: Varga László.

Futura Mosonmagyaróvár: Boros T. – Domanyik, Régely, Kálmán, Horváth Á., Németh B. (Farkas M.), Schmatovich (Maidics), Szénási, Varga T., Karácsony, Darázs (Kollár B.). Edző: Tiba Zoltán.

Gsz.: Schmatovich. Kiállítva: Filó.

A 31. percben mosonmagyaróvári szögletet követően Varga T. fejelt kapura, fejesét a gólvonalról mentették a hazaiak. Jól kezdte a második félidőt a III. Kerület. A 49. percben Kocsis M. nagy helyzetből kapufát lőtt, rá két percre Horváth L. került helyzetbe, de Boros védett. Az 56. percben Varga T. a 16-ossal egy magasságból dobta be a labdát a hazai kapu elé, a hazaiak nem tudtak felszabadítani, Schmatovich spiccel lőtte a labdát a kapuba. 0–1. Három perc múlva Régely futott el jobb oldalon, beadását Schmatovich átvette, buktatták, tizenegyes. A büntetőt Varga T. kihagyta. A 63. percben nagy helyzetbe kerültek a hazaiak, de Boros védett. A 85. percig sárga lap sem volt, mégis paprikás hangulatban ért véget a játék. Egy előreívelt labdát Boros kiöklözött, ütközött az egyik hazai támadóval, a fővárosiak büntetőt reklamáltak, mire a játékvezető Filó Tamást kiállította.

A Mosonmagyaróvár megőrizte kilenc mérkőzés óta tartó veretlenségét és egy szép győzelemmel zárta a szezont.

Tiba Zoltán: – A végére összeállt a csapat.
Zalka Péter

Győri ETO FC II Csepel 2-2 (2-1)
Győr, 200 néző. V.: Horváth T.

ETO II: Végh N. – Nagy Á., Kozma M., Kelemen M., Németh M., Szabó L., Medgyes, Kerékgyártó, Irmes (Lénárt), Mayer (Füleki), Szabó B. (Szabó T.). Edző: Németh Zoltán és Jäkl Antal.

Csepel: Hernádi – Szabó Á., Haraszkó, Rakic, Simon K., Juhász L., Sztankó, Kemény T., Szemán (Gauzer), Szabó M. (Oláh), Bencze (Horváth G.). Edző: Takács Krisztián.

Gsz.: Medgyes (2), ill. Kemény, Szabó Á.

A 11. percben Medgyes 30 méterről lőtt hatalmas gólt a bal felső sarokba. 1–0. A 20. percben Kemény a 22 méteres szabadrúgásból egyenlített. 1–1. A 32. percben Irmes beadása után Medgyes estében 8 méterről a bal sarokba továbbította a labdát. 2–1. A 90. percben Simon ívelte előre a labdát, Végh a kapujából kivetődve az ötösön álló Szabóra ütötte a labdát, akiről az a kapu közepébe pattant. 2–2.
A találkozó nagy részében a hazaiak játszottak fölényben és már az első félidő elején megérdemelten kerültek előnybe. Egy pontrúgásból azonban egyenlített a Csepel, majd folytatódott a győri fölény, s ismét előnyhöz jutott az ETO II. A második játékrészt a Csepel kezdte jobban, de a hatvanadik perctől már kiegyenlített lett a játék, s ritkán forogtak veszélyben a kapuk. Végül a vendégek egy szerencsésnek mondható találattal egyenlíteni tudtak. Az ETO II-nek már nem volt ideje erre válaszolni.

Egy szerencsés találattal az utolsó percben tudott egyenlíteni a Csepel.
Érdekesség, hogy a következő bajnokságban újra összecsaphatnak majd a felek, de akkor már az ETO NB III-as csapata lesz a győriek első számú együttese.

Németh Zoltán: – Gratulálok a fiúknak az ezüstéremhez, nem volt könnyű, de van egy rossz hírem: ősztől még nehezebb lesz.

Aleix Vidal egy év múlva lesz a Barcelonáé

Aleix Vidal egy év múlva a Bajnokok Ligája-győztes és spanyol bajnok Barcelona labdarúgócsapatához… Tovább olvasom