Jakab Ádáméknak megint nem volt szerencséjük, több vitatott ítélet után maradtak alul Újbudán.

Újbuda, 50 néző. V.: Gaál.

Újbuda: Váradi – Lókai, Varga D., Lettrich, Kun (Marton), Vörös, Csopaki (Székely), Laki, Huszty, Turi, Németh A. (Bruckner). Edző: Kenyó Zoltán.

Csorna: Boros – Jakab Á., Csonka, Dorogi, Véghelyi, Horváth A., Leal, Lajtos (Szabó M.), Fehér K., Vörös Torma (Kiss Á.), Nagy Sz. (Fenyő). Edző: Varga Péter.
Gsz.: Lettrich, Turi, ill. Fehér K.

A 27. percben első helyzetéből gólt szerzett a Csorna: Dorogi beadását Leal csúsztatta meg, majd Fehér K. fejelt a hálóba. 0–1. Nem kellett a válaszra sokat várni, a 31. percben egy szögletet követően a kipattanó labdát Lettrich 18 méterről vágta a hálóba. 1–1. A 33. percben Fehért a nyakánál fogva rántották le gólhelyzetben, a nyilvánvaló 11-es és kiállítás azonban elmaradt. A 75. percben Lajtos vezette két védőre a labdát, akik együttes erővel buktatták a kaputól 17 méterre, a játékvezető sípja ismét néma maradt. A 91. percben a hosszabbításban dőlt el a mérkőzés, egy hazai kontratámadás után Turi lőtt a hálóba. 2–1.

Nagy melegben, rossz minőségű pályán kevés néző előtt hathatós játékvezetői segédlettel tartotta otthon a három pontot az Újbuda egy döntetlenszagú mérkőzésen.

Jók: Letrich, Turi, Huszty, ill. Dorogi, Fehér K., Vörös Torma.

Varga Péter: – Az, hogy a csapatom támadásából a hosszabbításban kapjon gólt, több mint bosszantó, mégsem tehetek szemrehányást a srácoknak, mert a játékosaink hatalmasat küzdöttek.
Horváth László

Körmend–Futura Mosonmagyaróvár 0–0
Körmend, 100 néző. V.: Lakics.

Körmend: Hajgató – Csenterics, Nagy K., Kósik, Takács M., Sipos (Németh E.), Makai, Takács Á., Niksz (Varga Z.), Szalai R. (Horváth Á.), Balikó.Edző: Molnár Károly.

Mosonmagyaróvár: Antal – Horváth Á., Domanyik, Kovács Zs., Ladiszlaidesz, Németh B. (Hajós), Kovács Á., Horváth R., Nagy L. (Dombi), Stelmak, Schmatovich G. Edző: Tiba Zoltán.