Mindkét NB III-as csapatunk vereséggel tért haza.

Újbuda: Váradi – Nagy N., Laki, Huszty, Lettrich, Farkas B., Kovács D., Karacs, Szolga (Turi), Pleszkán (Holczer), Szilasi. Edző: Pári Sándor.

ETO II: Cellár – Nagy Á., Kozma, Kelemen, Medgyes, Kerékgyártó, Lenzsér, Illés D., Vankó, Farkas Z. (Borkai), Mayer. Edző: Németh Zoltán.

Gsz.: Kovács D.

Kiállítva: Illés D. (93.)

Tartalékosan állt fel a forduló egyik rangadójára a Győri ETO FC II, amely a tabellán éppen előtte álló Újbuda ellen annak reményében lépett pályára, hogy ha nyer, a második helyig kúszhat fel a tabellán.
Illés remekül irányította az együttest, pontos labdákat adott és mindig megjátszható volt, de a többiek játékára sem lehetett panasz. A helyzetkihasználás viszont az egész meccsen gondot okozott. A legnagyobb ziccer Vankó előtt adódott, aki egyedül lépett ki a védők közül, de az Újbuda kapusa bravúrosan védett, és Mayer Milánnak is volt legalább három olyan lehetősége, amiből ha csak egy is bemegy, más a játék képe. A 43. percben azonban a hazaiak egyik szabadrúgása megpattant, így a tehetetlen Cellár mellett a kapuban kötött ki a labda, s mint kiderült, ez el is döntötte a mérkőzést. A győriek a bekapott gól után is mentek előre, de nem tudtak egyenlíteni. A lefújás előtt Illés a sokadik ellene elkövetett szabálytalanság után dulakodni kezdett védőjével, a játékvezető pedig meglepetésre, amíg az újbudai játékosnak csak sárgát, a mezőny legjobbjának piros lapot mutatott fel.

Jók: Váradi, Nagy, Laki, ill. Illés (mezőny legjobbja), Nagy Á.

Németh Zoltán: – Végigtámadtuk a meccset, jól játszottunk, csak a gól hiányzott a játékunkból. Kár érte, mert megérdemeltük volna, hogy nyerjünk.
Meronka Péter

BKV Előre-Mosonmagyaróvár 2-0 (0-0)
Budapest, 50 néző. V.: Pillók.

BKV: Bozsó – Csikortás, Nyárasdi, Babos, Dobó, Schmidt (Boda), Marczinka (Huller), Varga B. (Juhász), Tóth A., Juhász, Papp T. Edző: Soós Imre..

Futura Mosonmagyaróvár: Boros – Kálmán, Nagy Á., Vitéz,, Schmatovich, Szénási, Domanyik, Régely, Németh B., Simon A. (Bedő), Horváth G. (Horváth R. Edző: Tiba Zoltán.

Gsz.: Varga B. (2).

Kiállítva: Németh B. (87.).

Nagy iramban kezdett mindkét csapat. A 6. percben Domanyik ugratta ki jól Régelyt, aki egyedül vezethette a kapura a labdát, ám a rövid sarok felé tartó lövését Bozsó lábbal bravúrral hárította. Többet támadott a vendégcsapat, a 20. percben Domanyik 35 méterről hatalmas bombával célozta meg a jobb alsó sarkot, de a hazai kapus ismét bravúrral védett. A 22. percben egy szélről belőtt labdát Régely egyből lőtte kapura, de a kapus lábbal mentett, a kipattanó labda Horváth G. elé került, aki egyből lőtt, de a hazaiak kapusa ismét védett. A félidő utolsó perceiben kijött a szorításból a hazai csapat, de gólt nem sikerült rúgnia. A második félidőben még nagyobb lendületet diktált mindkét csapat. Az 55. percben Domanyik végzett el szabadrúgást a kaputól 25 méterre, lövése a felső lécen csattant. Az 56. percben a vendégek a fél pályánál eladták a labdát, mely Tóthhoz került, aki jól vette észre az egyedül hagyott Vargát, aki aztán senkitől sem zavartatva a kimozduló Boros mellett a rövid sarokba lőtte a labdát. 1–0. A 63. percben óriási védelmi hibát követett el a vendégcsapat: Nagy Á. vétett el egy átadást és a labda Vargához került, aki egyedül vezette kapura a labdát, majd a kimozduló kapus mellett a bal sarokba helyezte azt. 2–0. A gólt követően a vendégek mindent egy lapra feltéve rohamoztak, de nem tudták bevenni a hazaiak kapuját, ráadásul a 87. percben tíz emberre fogyatkoztak, mert Németh B. a hazaiak 16-osánál, hátulról buktatott és a játékvezető azonnal kiállította.
Hiába játszott főleg az első félidőben jobban a vendégcsapat, a két eladott labda megbosszulta magát, így a hazaiak örülhettek a három pontnak.

Jók: mindenki, ill. Szénási, Kálmán. Domanyik, Schmatovich, Németh B.

Soós Imre: – Az első félidő gyengébb teljesítménye után a szünet után