Csorna: Lőre – Németh Á., Fehér K., Nagy Sz., Szabó M., Varga T., Horváth A., Véghelyi (Leal), Dorogi, Lajtos (Fenyő), Gál B. Edző: Varga Péter.

Hévíz: Szabó Á. – Herbály, Salamon, Dudar, Bárkányi, Keszei, Horváth M., Fisli, Torsa (Horváth M.), Kónya K. (Kraj-
czár), Kónya D. Edző: Lázár Szilveszter.

Gsz.: Leal, ill. Torsa.
Kiállítva: Fehér K. (85.).

A 44. percben Németh Á. ugratta ki jó ütemben Lealt, aki mellel átvette a labdát, majd egy pattanás után kilőtte a hosszú sarkot. 1–0. A 73. percben a beívelt labdát Torsa csúsztatta a jobb felső sarokba. 1–1. Öt perccel a vége előtt, Dorogi szabadrúgását követően Fehér K. fejelt a kapuba, de a játékvezető les címén érvénytelenítette a találatot. Ezután a reklamáló játékost második sárga lapja után Papp leküldte a pályáról. A 86. percben Dorogi élesen belőtt szögletét Nagy Sz. fejelte kapura, a „gólba" tartó labdát a kapus ujjheggyel tolta fölé.

A kiállítást követően a Hévíz megpróbálta kihasználni előnyét, de csak egy kapufáig jutott, s volt lehetősége a hazai csapatnak is. A döntetlen mérkőzés egészét tekintve reálisnak mondható.

Jók: Dorogi, Varga T., ill. Torsa.

Varga Péter: – Voltak lehetőségeink, megnyerhettük volna a mérkőzést, ahogy a kiállítás után az ellenfél is, de úgy érzem, egy feledhető meccsen igazságos döntetlen született.

Lázár Szilveszter: – Kiegyenlített mérkőzésen úgy érzem, közelebb álltunk a győzelemhez.
Molnár Gábor

Futura Mosonmagyaróvár–Mór 2–2 (2–0)
Mosonmagyaróvár, 300 néző. V.: Vizi.

Mosonmagyaróvár: Antal – Horváth Á., Kovács Zs., Ladiszlaidesz, Kovács Á., Horváth R., Nagy L. (Dombi), Stelmak, Németh B., Schmatovich G., Hajós (Schmatovich E.). Edző: Tiba Zoltán.

Mór: Varga Z. – Tóth L., Handl (Bitter), Vajay, Molnár T., Tóth R., Farkas, Disztl, Arany Z., Mayer, Bátki (Arany D.). Edző: Sebestyén Ferenc.

Gsz.: Nagy L., Németh B., ill. Molnár, Tóth R.

A 6. percben Nagy L. 16 méterről, a kint álló kapus felett emelt a hálóba. 1–0.
A 13. percben, Ladiszlaidesz lapos beadását követően, Németh B. 5 méterről a kapust is érintve lőtt a hálóba. 2–0.
A 91. percben Molnár T. 8 méterről, laposan lőtt a jobb alsó sarokba. 2–1.
A 93. percben Tóth R. Antalt megelőzve, 5 méterről lőtt a hálóba. 2–2.

Jól kezdtek a hazaiak, negyedóra elteltével kétgólos vezetésre tettek szert. A szünet után meglepetésre a móriak birtokolták többet a labdát, s a hazaiak visszafogott játéka megbosszulta magát.

Jók: Horváth R., ill. Tóth R., Bátki, Handl, Molnár.

Tiba Zoltán: – A második félidőben elfogyott az erő és a végén megérdemelten egyenlített a Mór.

Sebestyén Ferenc: – Egy ilyen szintű csapatnak egy félidőnyi előnyt nem szabad adni, bár már ehhez hozzászoktam a tavaszi szezonban.