döntetlen Győrben. Kikapott a Mosonmagyaróvár.
Győri ETO FC II-Budaörs 0-0
Győr, 250 néző. V.: Kovács J. Z.

ETO II: Pogacsics – Nagy B., Sztanisic, Kozma, Medgyes, Pongrácz, Kerékgyártó, Illés, Szabó B., Farkas Z. (Vörösbaranyi), Vankó (Szabó T.). Edző: Németh Zoltán és Jäkl Antal.

Budaörs: Szentpéteri – Tányéros, Sajbán Máté, Ferkó (Tüske), Hajós, Rajnay, Ferencz, Csobánki, Horváth L., Sajbán Miklós, Sánta (Bogáti). Edző: Albert Flórián.

A legtöbbször Illés távoli lövései veszélyeztették a listavezető kapuját, a hosszabbításban pedig a csereként beálló Szabó Tibor dönthette volna el a mérkőzést, de a legtöbb győri lövés ha centikkel is, de elkerülte a kaput, s volt egy, ami a kapufán csattant. Jó iramú küzdelmes csatát hozott a két csapat rangadója, de hiába irányította a mérkőzést és dolgozott ki több lehetőséget a hazai együttes, a találkozó ezúttal nem hozott gólt, így megosztoztak a csapatok a pontokon. A zöld-fehérek továbbra is a harmadik helyen állnak, ám most már öt pont a hátrányuk a listavezető Doroghoz képest.

Jók: Illés, Kerékgyártó, ill. Szentpéteri, Máté.

Németh Zoltán: – Többet tettünk a győzelemért és közelebb is álltunk hozzá, de a nagy taktikai csata végül nem hozott gólt.

Albert Flórián: – A szezon végére kezdünk elfogyni, így próbáltunk labdaszerzésből kontrákat vezetni. Elégedett vagyok az egy ponttal, reális eredmény született.
Meronka Péter

Diósd-Mosonmagyaróvár 1-0 (0-0)
Diósd, 50 néző. V.: Brezovai.

Diósd: Kovács B. – Girán, Kozma, Májer, Mojzer, Riba, Csanálosi (Rohonczi), Holecz, Szamosszegi, Homonyik (Földi), Szélpál (Konczi). Edző: Orenstein József.

Futura Mosonmagyaróvár: Boros – Kálmán A., Nagy Á., Domanyik, Horváth Á., Vitéz, Schmatovich (Horváth G.), Darázs (Németh B.), Simon A., Régely (Horváth M.), Varga T. Edző: Tiba Zoltán.

Gsz.: Kozma.

A mérkőzés első tíz percében a hazai csapat megpróbálta lerohanni a vendégeket és eldönteni a mérkőzést. A jó és szervezett védelmet azonban nem sikerült feltörnie. Később fölénybe került a Mosonmagyaróvár, rendre dolgozta ki a helyzeteket, de a befejezésnél mindig volt egy védő, aki megakadályozta a gólszerzést, így gól nélkül zárult az első negyvenöt perc. A második félidő elején ismét a hazai csapat próbálkozott többet, de a vendégek állták a rohamokat, majd szép lassan átvették az irányítást és szinte egy kapuztak. A 70. percben jött a hideg zuhany, mert a hazai csapat első és utolsó kontratámadásából Kozma révén, egy szerencsés lövésnek köszönhetően megszerezte a vezetést. 1–0. Ezt követően bár mindent megtett a vendégcsapat, nem sikerült az egyenlítés.

A mérkőzésen, hiába rúgott huszonnégy szögletet a Mosonmagyaróvár és játszott jobban, a hazai csapat egyetlen lehetőségét kihasználta és így otthon tartotta a három pontot.

Jók: Kovács B., Szamosszegi, Holecz, Kozma, illetve Domanyik, Schmatovich, Régely, Kálmán.

Orenstein József: – Nem egy kimondottan jó mérkőzés volt, de örülök a győzelemnek. Egy igazán szervezett és nagyon jó Mosonmagyaróvárral szemben sikerült nyernünk.

Tiba Zoltán: – Egyetlen helyzetét kihasználta az ellenfél.
Mészáros Attila

Ökölvívás - Kelemen Balázs újabb sikere

A győri ökölvívó a cseh Bronislav Kubinnal csapott össze az UBO és a magyar nemzetközi bajnoki… Tovább olvasom