Csorna, 250 néző. V.: Farkas M.

Csorna: Lőre – Nagy Sz., Fehér K., Jakab Á., Csonka, Dorogi, Varga T. (Balla), Horváth A. (Vörös Torma), Leal, Lajtos, Gál B. (Véghelyi). Edző: Varga Péter.

Nagykanizsa: Szekeres – Rákhely, Cserfő, Mavolo, Rieger (Petanovic), Boros, Mód (Schuller), Szőke, Nagy T., Babati (László), Horváth G. Edző: Visnovics László.

Gsz.: Nagy T.

Csornai helyzettel kezdődött a mérkőzés, Fehér K. 2 méterről senkitől nem zavartatva a felső lécre fejelte a labdát. A helyzetet követően a hazaiak sorra alakították ki helyzeteiket, de azok rendre kimaradtak, és ahogy ilyenkor lenni szokott, az ellenfél az első helyzetét kihasználta: a 40. percben Szőke beadását Nagy T. értékesítette. 0–1.

A szünet után sem változott a játék képe, a kanizsai csapat csak a védekezésre összpontosítva, végül elvitte a három pontot a helyzetek sokaságát kihagyó csornai csapat otthonából.

Jók: senki, ill. Szekeres, a mezőny legjobbja, Nagy T., Horváth G.

Varga Péter: – Egy jól eltalált lövés döntötte el a mérkőzést, amelyen mezőnyfölényben voltunk, de rúgott gól nélkül nem lehet meccset nyerni.

Visnovics László: – Jó csapat ellen szerencsével nyertünk, de úgy érzem, nem érdemtelenül.
Horváth László

Futura-Mosonmagyaróvár–Komárom 3–0 (1–0)
Lipót, 250 néző. V.: Gaál.

Mosonmagyaróvár: Antal – Kovács Zs., Ladiszlaidesz, Szabados G. (Dombi), Horváth R., Kovács Á., Domanyik, Németh B. (Schmatovich E.), Nagy L., Schmatovich G., Hajós (Antalkovics). Edző: Tiba Zoltán.
Komárom: Dold – Tóth Á., Bán, Tőcsér, Agg, Pekler, Szabó M., Nagy R. (Bakura), Simigla, Nagy Z. (Antalovits), Gulyás (Mayer). Edző: Milus Olivér.
Gsz.: Nagy L., Hajós, Schmatovich G.

A mérkőzést az óvári pálya rossz állapota miatt a lipóti műfüves pályán rendezték meg.

Nem kellett sokat várni a hazaiak vezető góljára. Nagy L. a 6. percben, egy jó kiugratás után már csak a kapussal állt szemben és 6 méterről a kilépő Dold felett a hálóba emelte a labdát. 1–0.

Egy ritka vendégtámadás után, a 18. percben Nagy Z. 22 méteres szabadrúgását Antal lábbal hárította. A 35. percben Németh B. a bal oldalon futott el, laposan középre gurított és az érkező Schmatovich G. 6 méterről, nagy helyzetben a kapu fölé lőtt. Tovább növelte előnyét a Mosonmagyaróvár a 62. percben: bal oldali szöglet után egy kipattanó labdát Hajós 14 méterről a jobb, felső sarokba lőtt. 2–0.

A végeredményt a 83. percben Schmatovich G. állította be, előbb két védőt, majd a kapust is kicselezve, 6 méterről laposan gurított a hálóba. 3–0.

Az első félidőt enyhe mezőnyfölényben játszotta végig a hazai csapat. Két helyzetéből egyet kihasználva, szünetig minimális előnyt szerzett.

Fordulás után a sereghajtó vendég komáromiak is bátrabban támadtak, de a kapu előtt elfogyott a tudományuk. A Mosonmagyaróvár a kínálkozó helyzeteit kihasználva aztán bebiztosította győzelmét. Sok hibával tarkított mérkőzésen a hazaiak fölényes győzelmet arattak a mezőnyben kulturáltan játszó komáromiak ellen.

Jók: Hajós, Dombi, Domanyik, Schmatovich G., ill. Simigla, Bán, Nagy Z.

Tiba Zoltán: – A mezőnyben jól játszó ellenféllel szemben a helyzeteinket jól kihasználva, összességében biztos győzelmet arattunk.

Milus Olivér: – Becsülettel helytálltunk a második helyezett együttes otthonában. Mezőnyben partnerek voltunk, a rutinnal és a kapu előtti határozott játékkal azonban biztosan nyertek a hazaiak.