Futura Mosonmagyaróvár–Haladás II 2–2 (0–0)
Mosonmagyaróvár, 150 néző. V.: Horváth T.

Mosonmagyaróvár: Antal – Kálmán, Szénási, Horváth Á., Gubicza (Hajós), Molnár T., Horváth R., Darázs (Nyitrai), Simon (Pallósi), Schmatovich, Fekete. Edző: Nagy Csaba.

Haladás II: Megyeri – Angyal, Jagodics (Dedics), Füredi, Milkó, Jancsó, Halmai, Tóth M., Grabant, Rácz, Hoós (Vlasics). Edző: Tóth Cs. László.
Gsz.: Schmatovich, Molnár T., ill. Rácz, Milkó.

Hazai rohamokkal kezdődött a mérkőzés. A 9. percben Fekete ügyesen játszotta magát tisztára, de 12 méterről leadott lövése centiméterekkel kerülte el a kaput. A 16. percben Schmatovich 14 méteres lövését szépen hárította Megyeri. A 37. percben szintén Schmatovich előtt adódott lehetőség, szépen fordult le a védőkről és 14 méterről a kapu mellé lőtt.

Fordulás után aktívabbak lettek a vendégek és az 57. percben Rácz egy szép egyéni alakítás után, 14 méterről a kilépő Antal mellett laposan lőtt a hálóba. 0–1. A bekapott gól felrázta a hazaiakat és három percre rá egyenlítettek: Megyeri a tizenhatoson belül buktatta Nyitrait, és a megítélt büntetőt Schmatovich biztosan lőtte a hálóba. 1–1. A 65. percben formás támadást vezettek a hazaiak, Schmatovich futott el a bal oldalon,  lapos beadására Molnár T. érkezett jól és 5 méterről, laposan a kapuba lőtt. 2–1.
A 85. percben Milkó állította be a végeredményt, egy nagy védelmi hiba után a teljesen üresen hagyott csatár 11 méterről lőtt a hálóba. 2–2.

Az első játékrészben mindkét csapat a támadójátékot erőltette, helyzetei viszont csak a hazaiaknak voltak, de ezek rendre kimaradtak. A második félidőben a vendégek gyorsan megszerezték a vezetést, amire a hazaiak két góllal válaszoltak. A mérkőzés hajrájában a Haladásnak azonban sikerült az egyenlítés. Az első félidőben a hazaiak eldönthették volna a mérkőzést, de az összkép alapján a jobb játékosokból álló vendégek megérdemelten vitték el az egyik pontot.

Jók: Schmatovich, Molnár T., Fekete, Gubicza, ill. Rácz, Milkó, Megyeri.

Nagy Csaba: – Sajnos nem tudtunk végig koncentrálni az egész mérkőzésen és ezért nem tudtunk nyerni. Egy nálunk jobb csapattól szereztünk egy pontot.

Tóth Cs. László: – A tehetségesnek mondott játékosok sokszor nem  bizonyítanak. Két-három tapasztalt hiányzónkat viszont megsínyli az eredményesség.
Sztranyovszky Attila

Budaörs–Győri ETO FC II 3–1 (1–1)
Budaörs, 300 néző. V.: Czékus.

Budaörs: Hrabina – Pleván, Hegedűs, Kárpáti, Laczkovich (Lászka), Sajbán II, Feil (Balogh), Bárányos (Jovánczai), Herczeg, Sajbán I, Tüske. Edző: Zsivótzky-Pandel Gyula.

ETO: Nagy G. – Kollár (Leal), Sztanisic, Lenzsér, Kozma (Serfőző), Pongrácz, Medgyes, Illés, Matetits, Burgos (Sipőcz), Vankó. Edző: Jäkl Antal és Kulcsár Zsolt.

Gsz.: Tüske (2), Sajbán I, ill. Hegedűs (öngól).

A 7. percben Illés helyzetfelismerése révén szerezte meg a vezetést az ETO: a győri középpályás jól vette észre, hogy Burgos tisztán érkezett ziccerben a hosszú oldalon, de a neki szánt labdába Hegedűs beleért és a védőről a saját kapujába pattan a labda. 0–1.

A 11. percben váratlanul egyenlített a Budaörs. Egy beadást Tüske fejelt a hálóba. 1–1.

A 49. percben szép egyéni teljesítmény után Tüske juttatta előnyhöz a hazaiakat: hosszú labdavezetés után a tizenhatosról lőtte a hosszú sarokba. 2–1.

A 76. percben egy szabadrúgása után a labda még a kapufáról kipattant, de a kavarodás után Sajbán I eszmélt a leggyorsabban és kihasználta a lehetőséget. 3–1.

Jók: Hrabina, Tüske, Sajbán I, ill. Sztanisic, Lenzsér, Pongrácz.

Jäkl Antal: – Ma a közepesnél jobb teljesítmény is kevés volt a pontszerzéshez. Szoros meccset játszottunk, de egy Tüskével jobbak voltak a hazaiak.