NB III - Győri siker, mosonmagyaróvári vereség

Budaörs, 150 néző. V.: Szalai L.

Budaörs: Szentpéteri – Pleván, Bogáti (Slezák), Tányéros, Sajbán Máté, Hajós, Csobánki, Imrik (Ferkó), Horváth L, Sajbán Miklós, Sánta (Babos). Edző: Albert Flórián.
Futura Mosonmagyaróvár:  Boros – Kálmán A., Domanyik, Szénási, Karácsony, Nagy Á., Maidics (Varga Á.), Schmattovich, Kollár B. (Darázs), Régely, Varga T.  Edző: Tiba Zoltán.

Gsz.: Bogáti, Sajbán, Horváth L., Hajós, Slezák.

Az első 20 percben kiegyenlített volt a játék, bár a hazai csapat többet birtokolta a labdát. A 39. percben, budaörsi bedobást követően egy felperdült labdát a hazaiak kapura fejeltek, ezt még hárították a vendégek, a kipattanó labdát azonban Bogáti, Boros fölött a hálóba fejelte. 1–0. Az 51. percben, bal oldali támadás végén a belőtt labdát a késlekedő vendégvédők közül Sajbán Máté fejelte a hálóba. 2–0. Öt perc múlva a vendégvédők ismét lekéstek a kipattanó labdáról, így Horváth L. a jobb sarokba lőtt. 3–0. Ezt követően a Mosonmagyaróvár kitámadott, megpróbált szépíteni, ez  nem sikerült, sőt, a 86. percben bal oldali kombináció után Hajós talált a vendégek kapujába (4–0), majd  ismét egy bal oldalról érkező labdát a 88. percben Slezák lőtt a kapuba. 5–0.
A vendégcsapat bár jól küzdött, nem tudta megismételni az előző heti jó teljesítményét a bajnokesélyes ellen.

Albert Flórián: – Az előző heti Balatonfüred elleni mérkőzés után örülök, hogy föl tudtunk pörögni, egy harcos mérkőzésen vagyunk túl, egy-két helyen változtattunk. Megérdemelten nyertünk.

Tiba Zoltán: – Nem tudtuk megismételni a múlt heti jó játékunkat és eredményességünket.
Zalka Péter

Tököl-Győri ETO FC II 0-4 (0-2)
Tököl, 50 néző. V.: Bogár.

Tököl:  Muhari – Herczog, Elek, Riedl (Haciglu), Duffy (Lkhagvasuren), Győri, Tőke, Csopaki, Dombai (Schleinig), Terbócs, Kovács A. Edző: Futó Tamás.

ETO II:  Cellár – Nagy B., Kelemen, Kozma, Medgyes, Szabó L., Mervó, Kerékgyártó (Végh T.), Szabó B. (Nácsa), Mayer, Irmes (Hajmási).  Edző: Németh Zoltán és Jäkl Antal.

Gsz.: Mayer (2), Mervó, Szabó B.

Az 5. percben a középen remekül érkező Mervó közelről a hálóba passzolta a labdát. 0–1. A 22. percben győri bedobás után Mayert rántották le a tizenhatoson belül, a büntetőt Szabó Bence magabiztosan értékesítette. 0–2.  Góllal kezdte a második félidőt is az ETO II, a 49. percben szép támadás végén Mayer lépett ki a védők között és a kimozduló kapus mellett a hálóba lőtt. 0–3. A 76. percben a hetek óta remek formában játszó Mayer Milán fejelt a tököli kapuba egy szöglet után. 0–4.

A sereghajtó otthonában egyetlen percig nem forgott veszélybe az ETO II győzelme, amely mindkét félidőt góllal kezdte és a rossz talajon is kombinatív játékkal érvényesítette a papírformát. Győzelmével alaposan ellépett üldözőitől a győri együttes, így már hat ponttal megelőzi a harmadik helyen álló Újbudát.

Jók: Tőke, ill. mindenki.

Németh Zoltán: – Gratulálok a csapatnak, ez most nagyon fontos, kötelező győzelem volt, de megérdemeltük. Végig fölényben játszottunk, magabiztosak voltunk.