Sem az ETO II, sem a Futura MTE 1904 nem lőtt gólt.

Veszprém: Kádár – Garai, Takács A., Császár, Szőllőskei – Molnár, Hevesi-Tóth, Farkas (Udvardi) – Kuti (Jakab, 89.), Burcsik (Czvetkó, 77.), Pavlitzky. Edző: Jugovits Lajos.

ETO II: Nagy – Kozma, Kelemen, Kollár (Serfőző), Illés, Leal, Medgyes, Novák, Matetits, Burgos (Vankó), Sipőcz (Szolga). Edző: Jäkl Antal.
Gsz.: Pavlitzky (43.).

Kiállítva: Molnár (63.), Pavlitzky (93.)

43. p: Egy oldalról beívelt labdát Pavlitzky a vendégvédők közül a győri hálóba lőtt. 1–0.

Az első félidőben nagyon rosszul játszott az ETO, de egy kapufát így is elért. A második félidőben kicsit felpörgették a játékot, de csak három újabb kapufáig jutottak. A döntetlen igazságosabb lett volna, de a támadások, a befejezések nem sikerültek. Kilenc emberrel fejezte be a mérkőzést a veszprémi együttes.

Jäkl Antal: – Csak a második félidei teljesítménnyel lehetek elégedett. Előretekintünk, jövő héten megpróbálunk javítani.

Futura MTE 1904–BKV Előre 0–0
Mosonmagyaróvár, 300 né- ző. V.: Horváth T.

MTE 1904: Antal – Kálmán, Domanyik, Nagy Á., Gubicza, Molnár T., Nyitrai (Horváth Á.), Horváth R., Simon (Pallósi), Schmatovich, Hajós (Szénási). Edző: Nagy Csaba.

BKV Előre: Bozsó – Sebők, Tányéros, Tóth A., Berdó (Dobó), Csikós, Petrezselyem (Böröczky), Vadas, Merczel (Majoros), Karacs, Molnár M. Edző: Soós Imre.

Az első, említésre méltó eseményre 30 percet kellett várni. Molnár T. ment el a jobb oldalon és tizenhat méteres lövése centiméterekkel kerülte el a felső lécet. Négy perccel később ismét a hazaiak veszélyeztettek Schmatovich révén, de kecsegtető helyzetben 8 méterről a jobb kapufa mellé lőtt. A mérkőzés legnagyobb helyzetét Nyitrai hagyta ki a 66. percben, senkitől sem zavartatva 5 méterről a kapu fölé lőtt. A 82. percben még mindig adódott lehetőség a mérkőzés megnyerésére az MTE-nek. Molnár T. kilépett a védők közül, de 5 méteres lövését a kifutó kapus lábbal hárította. A mérkőzés utolsó perceiben mindkét csapat nagy erőfeszítéseket tett a találkozó megnyerésére, de a mérkőzés állása már nem változott.

Az első húsz percben a vendégek valamivel többet birtokolták a labdát, azonban hadilábon álltak a gólszerzéssel. A félidő hátralévő részében az MTE gólra törőbben játszott, voltak helyzetei is. Fordulás után a mezőnyben szépen játszó fővárosiak továbbra sem jutottak el a ziccerekig. A hazaiak agresszív játékukkal többször is eldönthették volna a maguk javára a mérkőzést, de nem tudtak élni az adódó lehetőségeikkel. Közepes színvonalú, küzdelmes mérkőzésen az MTE helyzetei alapján győzelmet érdemelt volna.

Jók: Domanyik, Molnár T., Horváth R., Nagy Á., illetve Bozsó, Vadas, Sebők.

Nagy Csaba: – Az elmúlt hetekhez képest nagyot fejlődtünk. Ismét győzelmet szalasztottunk el. Csak ismételni tudom magam, a helyzeteket be kell rúgni.

Soós Imre: – Remekül szervezett és agresszíven játszó csapat otthonában értékes pontot szereztünk.