Répcelak–Futura Mosonmagyaróvár 1–3 (1–0)

Répcelak, 100 néző. V.: Molnár A.
Répcelak: Kovács V. – Tamási, Koncz, Balassa, Baranyai, Nyírő, Ivancsics (Tóth Zs.), Simon (Imre), Csordás, Beke, Dancsecs (Kádár). Edző: Balassa Péter.

Mosonmagyaróvár: Antal – Horváth Á., Domanyik, Kovács Zs., Ladiszlaidesz, Németh B. (Kovács Á.), Nagy L., Szabados (Hajós), Stelmak (Dombi), Schmatovich G. Edző: Tiba Zoltán.

Gsz.: Tamási, ill. Nagy L. (2), Dombi.

A 10. percben Csordás végzett el szögletet, a balról belőtt labdára Tamási tisztán emelkedett fel, és a hosszú sarokba csúsztatta a labdát. 1–0. A gólt követően támadásban maradt a hazai csapat, de a Futura is nagyobb sebességre kapcsolt, és így élvezetesebb lett a játék. A Futura kezdte jobban a második félidőt, és szinte egykapuzott, rendre dolgozta ki a helyzeteket. A 49. percben Németh lövése a felső lécen csattant. A nagy vendégnyomásnak a 73. percben lett eredménye: Hajós ívelt középre Nagy L. elé, aki 5 méterről a hosszú sarokba vágta a labdát. 1–1. A 82. percben Domanyik iramodott meg a félpályánál, majd Schmatovichcsal játszott össze jól, végül a hosszú oldalon érkező Dombi elé került a labda, aki 3 méterről a kapura lőtt. 1–2. A 84. percben Schmatovich futott el a jobb oldalon, majd jól gurított vissza Nagynak, aki 16 méterről a bal felső sarokba vágta a labdát, s ezzel beállította a végeredményt. 1–3.

Két ellentétes félidőt láthatott a közönség, de a Futura a második félidőben nyújtott játéka alapján megérdemelten nyert.

Jók: Csordás, Tamási, Kovács V., ill. mindenki.

Balassa Péter: – A legtöbb ember ott hibázza el, hogy álmodozni mer.
Tiba Zoltán: – Sokat tettünk a győzelemért, mely a második félidőben gólokban is megmutatkozott.
Mészáros Attila

Dorog–Csornai SE 1–0 (0–0)
Dorog, 300 néző. V.: Lakics.

Dorog: Frank – Faragó, Máj, Kinyik, Lajer, Sebestyén (Szabó P.), Papes, Mészáros, Vígh, Sándor (Tóth Z.), Ambrus (Janetka). Edző: Miskei Attila.

Csorna: Boros – Nagy Sz., Fehér K., Jakab, Vörös Torma (Kiss M.), Dorogi, Lajtos (Németh Á.), Véghelyi, Horváth A. (Csonka), Szabó M., Leal. Edző: Varga Péter.

Gsz.: Faragó.

A 35. percben egy gyors csornai kontrát követően Horváth A.–Dorogi–Horváth A. volt a labda útja, utóbbi néhány centiméterre gurított a kapu mellé. A 38. percben Lajtos ugratta ki Vörös Tormát, aki szintén néhány centivel hibázott. Az 50. percben Dorogi harcosan vitte el a labdát a jobb oldalon, beadását Lajtos ollózva lőtte a kapu fölé. A 70. percben Dorogi ugratta ki Lajtost, aki nagy gólhelyzetben a kapufa mellé lőtt. A 75. percben Csonka ívelt Lajtos elé, aki a 16-oson érkező Kiss M. elé gurított, utóbbi lövése a felső lécen csattant. A Dorognak a 91. percben volt az első igazi helyzete, ekkor egy kapu előtti kavarodást követően Faragó „passzírozta" a hálóba a labdát. 0–1.

A mérkőzés színvonala és irama meghaladta az NB III színvonalát.
Jók: az egész csapat, ill. az egész csapat.

Miskei Attila: – Úgy, mint ősszel, most is jó meccset játszottunk az egyik legsportszerűbb és legstílusosabb csapat ellen.

Varga Péter: – Kihagytunk minimum öt gólhelyzetet, s a hosszabbításban kaptunk egy szabálytalan gólt. Nem kell megtennem, megtették helyettem a dorogi szurkolók, mert ők gratuláltak a játékosaimnak a mérkőzés után.