2016. 12. 08. csütörtök - Mária -3°C | 3°C

NB III - Csorna: vereség akadt horogra

A csornaiak horgászattal is készültek a mérkőzésre, de a közös kikapcsolódás sem segített.

Csornai SE–Répcelak 1–3
(1–2)
Csorna, 200 néző. V.: Szalai.

Csorna: Boros – Jakab Á. (Németh Á.), Szabó M., Dorogi, Véghelyi, Horváth A. (Csonka), Leal, Lajtos, Fehér K., Vörös Torma, Gál B. (Balla). Edző: Varga Péter.

Répcelak: Kovács V. – Orbán, Koncz, Balassa, Pados, Nyírő, Ivancsics, Tamási (Tóth Zs.), Simon (Molnár M.), Beke (Kádár), Dancsecs. Edző: Balassa Péter.

Gsz.: Horváth A., ill. Dancsecs (2), Tamási.

A 3. percben Tamási lépett ki a csornai védők között, ám lövését Boros bravúrral védte. A 22. percben egy látványos hazai akció után Horváth A. lőtt a répcelaki hálóba. 1–0. A 23. percben egyből jött a válasz, Dancsecs hagyta faképnél védőjét, és beadása után Tamási passzolt a kapuba. 1–1.

A 42. percben egy beadás után Jakab vállára pattant a labda, a játékvezető 11-est ítélt, amit Dancsecs értékesített. 1–2.

Az 53. percben Vörös Tormát buktatták a 16-oson belül a répcelaki védők, a megítélt büntetőt Lajtos elhibázta. A 63. percben Dancsecs cselezte ki védőjét a 16-oson belül, majd közelről a hálóba lőtt. 1–3.

Jók: senki, ill. Beke, Simon, Dancsecs.

Varga Péter: – Kapott góljainkat óriási egyéni hibák előzték meg, de a mérkőzés fordulópontja a kihagyott büntető volt.

Balassa Péter: – Úgy érzem, megérdemeltük a győzelmet.