Nagyatád–Győri ETO FC II 0–0
Nagyatád, 100 néző. V.: Szvorda.

Nagyatád:  Gyenes – Szabó Sz., Dekanics, Petrók, Kovac, Márton, Laczkó (Fábián), Horváth M., Csongár, Kovács P. (Pákai), Nikolic (Zmukic). Edző: Papp Zoltán.

ETO II:  Nagy G. – Leal, Lenzsér, Had, Medgyes, Matetits (Kerékgyártó), Kozma, Sipőcz (Balla), Pongrácz, Farkas Z. (Vankó), Novák Cs. Edző: Jäkl Antal.

A 19. percben egy győri támadás végén Farkas Z. mintegy 25 méterről szánta el magát lövésre, kísérlete a jó irányba mozduló Gyenes mellett a bal kapufáról vágódott az alapvonalon túlra. A 35. percben Farkas Z. húzott el a bal oldalon, középen jó ütemben érkezett Novák, aki védőit megelőzve a dermedten álló Gyenes mellett 4 méterről a kapu jobb oldalába fejelte a labdát, de Szvorda lökés címén érvénytelenítette a találatot.

Az első félidőben a győriek birtokolták többet a labdát és több lehetőségük is volt gólt szerezni, ám nem sikerült a kapuba találniuk. Ahogy szünet után sem, pedig a hajrában is akadtak lehetőségek, de mivel azok kimaradtak, Jäkl Antal legénységének meg kellett elégednie az egy ponttal.

Jäkl Antal: – A mérkőzés jelentős részében uraltuk a játékot, ám a rutintalanságunknak köszönhetjük, hogy nem tudtuk a győzelmet megszerezni.

Futura Mosonmagyaróvár–Dorog 5–2 (3–1)
Mosonmagyaróvár,  300 néző. V.: Papp Á.

Mosonmagyaróvár: Antal – Kálmán, Horváth Á., Domanyik, Szénási, Molnár T., Horváth R. (Kovács Á.), Nyitrai (Simon), Hajós, Schmatovich, Pallósi. Edző: Nagy Csaba.

Dorog: Kurucz – Berkó, Faragó, Máj, Lajer, Fürjes, Schultz, Mészáros, Tóth Z. (Sándor), Fekete (Papes), Skita (Tóth B.). Edző: Miskei Attila.
Gsz.: Schmatovich (4), Hajós, ill. Faragó, Tóth B.
Kiállítva: Schultz (53.), Fürjes (56.).

A 12. percben Schmatovich Nyitraival kényszerítőzött és előbbi a kilépő kapus mellett 11 méterről a kapu jobb oldalába lőtt. 1–0.
A 26. percben Schmatovich jó 15 méteren keresztül vezette a labdát, majd a támadást jól követő Hajós elé passzolt, aki éles szögből, 15 méterről kilőtte a bal alsó sarkot. 2–0.
Két percre rá tovább növelték előnyüket a hazaiak: egy 25 méterről elvégzett szabadrúgás elakadt a védőkön és a szemfüles Schmatovich 8 méterről laposan a kapu bal oldalába lőtt. 3–0.
A vendégek a 33. percben szépítettek: egy bal oldali szögletet követően a labda Faragó elé került, aki 5 méterről laposan lőtt a hálóba. 3–1.
Az 53. percben Schultz megkapta második sárga lapját, majd az 56. percben Hajós egyedül törhetett kapura, Fürjes hátulról buktatta, ami kiállítást ért. A dorogiak még így sem adták fel, egy bal oldali szabadrúgás után, az 59. percben Antal csak beleütni tudott a labdába és az újonnan beállt Tóth B. 5 méterről lőtt a hálóba. 3–2.
A 72. percben eldőlt a mérkőzés, Molnárt buktatták a tizenhatoson belül, s Schmatovich magabiztosan értékesítette a tizenegyest. 4–2.
Simon a 84. percben a bal oldalról középre játszott és az érkező Schmatovich 5 méterről a léc alá lőtt. 5–2.

A hazai csapat az elmúlt hetekhez képest biztató játékot mutatott és fontos győzelmet aratott.

Jók: Schmatovich, Horváth Á., Molnár T., Hajós, ill. Faragó, Tóth B.
Nagy Csaba: – Nagyon jól kezdtük a mérkőzést, de egy kicsit sikerült nehézzé tennünk.

Miskei Attila: – Rosszul kezdtünk, de ezt a meccset ellopták tőlünk.