NB III-as labdarúgó mérkőzések eredményei (10.28.)

Csorna, 150 néző. V.: Borbás.
Gsz.: Harth.
Lőre - Kuti, Horváth I., Nagy Sz., Fenyő, Kiss M., Baán (Klement), Jakab, Nyerges, Hollósi, László. Edző: Varga Péter.
Bartos - Gácsi, Horváth E., Mladen, Kovács Zs. (Kovács R.), Présing, Varsányi (Hegedüs), Páli N., Czafit, Harth, Páli K. Edző: Glázer Róbert.

A 19. percben egy jobb oldali beívelés után Harth elé került a labda, aki hét méterről a jobb alsó sarokba helyezett. 0-1. A 46. percben Hollósi vezette egyedül kapura a labdát, de a lövésbe az utolsó pillanatban belelépett egy védő.
A mérkőzés egészében a Csorna helyzetek sokaságát dolgozta ki, de gólt szerezni nem tudott.
Jók: mindenki, ill. Harth, Czafit, Páli K., Présing.

Varga Péter: - Szép, de egyben igazságtalan játék a futball, a mai mérkőzést gólokkal kellett volna nyerni, mert végre mindenki akarta újra a győzelmet.
Glázer Róbert: - Küzdelmes mérkőzésen, mivel gólt lőttünk, megérdemelten nyertünk. Sok sikert a Csornának.

Veszprém - SVSE-GySEV 1-1 (0-1)
Veszprém, 100 néző. V.: Vidéki.
Gsz.: Iszlai, ill. Pinezits.
Varga P. - Tálos, Foki, Bognár, Krén, Boromissza, Garai, Iszlai, Wágenhoffer (Németh), Tatai, Czvetkó. Edző: Kozma Csaba.
Németh G. - Szabó A., Reineck, Horváth S., Somogyi (Németh O.), Pinezits, Deák, Párkányi, Szabó A., Homor (Lipták), Varga. Edző: Mozsolits Jenő és Katona Sándor.

A 30. percben Varga buktatásáért megítélt jogos büntetőt Pinezits magabiztosan értékesítette. 0-1. A 77. percben egyenlített a hazai csapat. Egy beadás után a visszagurított labdát 20 méterről Iszlai védhetetlenül lőtte a kapu jobb oldalába. 1-1.
Megérdemelten szereztek egy pontot a soproniak.
Jók: Tálos, Garai, Czvetkó, ill. Reineck, Horváth S., Pinezits, Németh O.

Kozma Csaba: - Igazságos eredmény született.
Mozsolits Jenő: - Megszereztük a várva várt egy pontot.

Az FC Sopron B-Répcelak mérkőzés a pálya használhatatlansága miatt elmaradt.

Bük - Kapuvár 9-1 (5-1)
Bük, 100 néző. V.: Kercsmarics.
Gsz.: Koronczai (4), Gyurácz (2), Manganelli,  Vajda, Furmann (öngól), ill. Horváth Gy.
Pfeiffer - Vajda, Sípos, Pupp, Gyurácz, Palkovics (Molnár), Dallós, Manganelli, Koronczai, Stieber (Németh), Viszked. Edző: Szekér István.
Faragó - Furmann, Horváth A. (Áder), Hegyi, Tóth, Horváth Gy.,Füsi, Böcskör, Kapusi (Markó), Bieder, Licskai (Világi). Edző: Halász Ernő.

Igaz, a Kapuvár szerezte meg a mérkőzés elején a vezetést, de utána felébredt a Bük, gyorsan egyenlített és a vezetést is átvette öt perc alatt. A következő két hazai gól egyértelmű lesgól volt, de nem ezen múlott az eredmény.
A végig erőszakosabb, szervezettebb, keményebb Bük megalázta a Kapuvárt, a különbség a látottak alapján reális.
Jók: Koronczai, Manganelli, Gyurácz, Sípos, ill. senki.

Szekér István: - Úgy érzem, győzelmünk teljesen megérdemelt az irreális körülmények ellenére, gólarányt javítottunk.
Halász Ernő: - Gratulálok a Büknek.

Celldömölk - Győri ETO FC B 2-2 (1-0)
Celldömölk, 300 néző. V.: Kondákor.
Gsz.: Vánkos (2), ill. Csermelyi, Markó.
Tóth A. - Kazári, Győrvári, Szele, Szalai T., Vánkos, Badics, Szilágyi (Baranyai), Györkös, Szalai K., Kocsis T. Edző: Balhási István.
Somogyi - Kiss Zs., Domanyik, Dombi, Leitold (Nyéki), Klement B., Nagy Á. (Markó), Müller, Dorogi, Csermelyi, Sánta (Lappints). Edző: Klement István és Galambos Zoltán.

A 20. percben Kiss Zs. adta el a labdát, mely után a beívelt szöglet Vánkosról pattant a hálóba. 1-0. A 70. percben egy hazai kontra után ismét Vánkos volt eredményes. 2-0. Öt perc múlva Dorogi beadását Csermelyi fejelte a hálóba. 2-1. A 78. percben Kiss Zs. beadását Markó lőtte a hazaiak kapujába. 2-2. A 92. percben Markó szabályos gólját les címén érvénytelenítette a bíró.
A hazai pálya minden előnyét élvező és kihasználó Celldömölk a második félidő közepére kétgólos előnyhöz jutott, melyhez kellett a vendégvédők hibája is. Ezután a Győr mindent megmozgatott a győzelem érdekében, mely sikerült is volna, ha a játékvezető a 92. percben megadja Markó szabályos gólját.
Jók: mindenki, ill. Klement B., Csermelyi, Markó.

Balhási István: - Kettő-nullás vezetésünk után a játékvezető ETO-drukerré vált.
Klement István: - Úgy tűnt, mi bármit tehetünk ezen a mérkőzésen, csak több gólt nem rúghatunk.