2017. 12. 14. csütörtök - Szilárda 0°C | 7°C Még több cikk.

NB II: Integrál-DAC-Barcs 0-0

Labdarúgás - Az NB II Nyugati csoportjának 14. fordulójában a DAC a sereghajtó Barcsot fogadta. A hazaiak hozták utóbbi időben mutatott formájukat. Ikszeltek, úgy, hogy gólt sem rúgtak.

INTEGRÁL DAC-BARCS FC 0-0

NB II, Nyugati csoport, Győr, 150 néző
Vezette: Gál Gy. (Márton Zs., Csák J.)

A találkozó második játékrésze sem volt jobb az elsőnél... Rengeteg technikai hibával, pontatlanul játszott mindkét csapat. Gyenge színvonalú mérkőzésen igazságos döntetlen született.

93. perc: Lefújta a játékvezető a mérkőzést, amely gól nélkli döntetlennel zárult.

89. perc: Időhúzó csere vendég oldalon: Ferenczi jött le és Gálosi állt be a helyére.

85. perc: Iván D. lőtt 20 méterről, veszélyesen kanyarodott a labda a bal felsőbe, de Deli bravúrosan hárított.

84. perc: Pál lövése levágdott, a kipattanó Müller elé került, 17 méterről fölé lőtt.

77. perc: Újabb barcsi csere: Kollega helyére Iván D. érkezett.

76. perc: Sorra próbálkoznak a kék mezesek, most Lajtos távoli lövése kerülte el centikel a bal felső sarkot.

74. perc: Lajtos lőtt kapura a tizenhatos sarkáról, Kuczkó pedig bravúrosan védett.

72. perc: Laki vezette keresztül a tizenhatoson a labdát, majd lőtt, de megpattant a védőkön, így csak szögletet tudott kiharcolni a támadó.

70. perc: Cseréltek a nádorvárosiak, Bozsik helyére, Pál érkezett.

65. perc: Tahirovics rúgta kapura a labdát 15 méterről, a gyenge lövést könnyűszerrel védte Deli.

60. perc: Kollegát is sárga lappal figyelmeztette a bíró.

55. perc: Barics kapott sárgát lerántásért.

54. perc: Cserélt a piros-fehér gárda, Tompa jött le, Tahirovics pedig fel.

53. perc: Laki tiszta helyzetből a kapu előterében nem merte elvállani a lövést, inkább passzolt...bár ne tette volna!

50. perc: Bakó kapott sárga lapos figyelmeztetést.

47. perc: A most beállt Sarus máris helyzetbe jutott, a beívelt labdát jó ütembe vette át, ám Horváth P. tisztázott...

46. perc: Megkezdődött a találkozó második félideje. A szünetben cserélt Lengyel Ferenc edző, Ludánszki helyére Sarus érkezett.

A mérkőzés első félideje mondhatni eseménytelenül telt. Az őszi idény hajrájában álmosan, fáradtan futballoznak a felek. A hazaiak valamivel többet birtokolják a labdát, de a DAC sem veszélyeztette különösebben a kaput.

45. perc: Gál Gyöngyi játékvezető lefújta az első félidőt.

42. perc: Bozsik ugrott ki jó ütemben a védők mögül, ám a beadás elszállt a feje fölött.

37. perc: A hazai játékos, Csikós is "besárgult", miután fellökte Tompát.

35. perc: Megvan a mérkőzés első sárga lapja: Pókos kapta Lajtos felrúgásáért.

32. perc: Az első igazán veszélyes helyzet... Tompa lőtt 7 méterről centikkel a kapu fölé.

27. perc: Ebben a novemberi szürke, esős időben álmosan megy a játék mindegyik fél számára

22. perc: Egy hazai jobb oldali szögeltet követően Kuckónak kellett öklöznie.

19. perc: Bali lőtt a tizenhatos sarkáról, de lövése megpattant a védőkön, a kipattanó pedig Laki elé került, ám ő is a védőkbe bombázott.

18. perc: Ludánszki próbálkozott 17 méterről éles szögből, de lövése jócskán kerülte el a kaput.

16. perc: Müller adta be középre a tizenhatos vonaláról a labdát Lakinak, ám a védők kivágták a labdát.

10. perc: Laki vezette kapura a labdát, ám útját állta a barcsi a hálóőr, aki kifutott a kapuból, s ütközött Lakival.

5. perc: Jórészt csak mezőny játék folyik... no meg az eső.

1. perc: A kék-fehérek kezdték a mérkőzést.

Az Integrál DAC a Deli - Csikós, Hegedűs, Szabadfi, Barics, Müller, Lajtos, Ludánszki, Bozsik, Bali, Laki összeállítással kezd.

A Barcs a Kuczkó - Stilet, Kőkuti, Horváth P., Pókos, Bakó, Tolnai, Ferenczi, Kollega, Kordé, Tompa kezdő tizenegyel lép pályára.

"Egyértelmű célunk a győzelem! Szeretnénk kicsit kozmetikázni az őszi szereplésünkön."- mondta Lengyel Ferenc, a DAC vezetőedzője, aki a sérült Pásztos mellett a sárga lapos Szűcs szereplésére sem számíthat a meccsen.

A múlt heti találkozón a Mátyussal történő ütközés után fogait vesztő Bozsik pályára léphet, kérdéses viszont Barics játéka.

A Gyirmót szombaton 13.30-tól a Baja otthonában lép pályára, míg az ETO B a Pécset fogadja vasárnap 13.30-kor az ETO Parkban.

• 2. acsa 2008. november 08. 18:34
    „Lélektelen,kötődés nélküli mentalitás,sztárcsináló szülők szürke gyermekeinek kisded játéka,kidumálás a közönségnek! Ezzel a mutatókkal és jellemzőkkel felálló DAC,sajnos nem az a csapat,akit a közönség szeretni tudna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Nagyon el vagyok keseredve!!!!!!!!!!!!!!!!”
  • 1. tippmester(jelölt) 2008. november 08. 15:30
    „Ezek a f@szok mindig fordítva hozzák az eredményt (eredménytelenséget)”